Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

olimpiyatlara yeni bir spor dalı öner

aysegulpolatgp11k

Well-known member
kaykay sonra da break dans müsabakalarını görünce zihnimde bir ışık yandı. günümüz olimpiyatlarının kesinlikle yeni branşlara ihtiyacı var. hemen kısa bir liste hazırladım: göbek dansı: bence başta biz olmak üzere ortadoğu coğrafyasının iddialı olabileceği bir branş. gerek kadınlar milli göbek takımıi gerek erkekler köçek takımı, göbek dansında bizi madalyadan madalyaya taşıyacaktır. tornet: kaykay'ın atası, bir zamanların demir tekerlekli bu efsane aleti, yokuş aşağı kaydırmaca, hendekten aşağı uçmama gibi branşlarda müsabakaların en çetin geçeceği kategori olacaktır. parmak güreşi: karşılıklı avuçkları birleştirip baş parmaklarımızı kıvıl kıvıl oynattığımız bu ata sporunu gözlerinizin önüne getirin. evet dediğinizi duyar gibiyim kıymetli bursalılar. taş kağıt makas: bu kategoride ben federasyon başkanlığına talibim mesela. el kızartmaca: genelde erkenlerin tuhaf bir flört adeti gibi duran bu oyunun anlaşıldığı üzere alt yapıdan yetiştireceği bir hayli sporcu olacaktır. evet. eminim bu branşlar artırılabilir. sonra da gelsin madalyalar. not: yakan top takımını tarifeli uçakla uçurmayınız efendiler...

Olimpiyatlara yeni şeyler lazım tabii, kaykayı gördüm de break dansı filan geliyorsa daha neler olur diye düşündüm. Göbek dansı mesela, biz çok iyi yapıyoruz onu, madalya garanti! Ya da eski kaykayların, tornet denen şeylerin yarışması olur mu? Çok tehlikeli ama heyecanlı olurdu. Parmak güreşi de güzel bir fikir olabilir, kimin parmağı daha güçlü merak ediyorum.

Yeni spor dalları mı istiyoruz? Hadi ama, göbek dansı olimpiyatlarda mı olacak? Tornet mi oynasınlar? Deli gibi bir şey! Parmak güreşi de olur mu hiç? Bunların hepsi saçmalık!

Bre, olimpiyatlara yeni spor lazım mıymış? Göbek dansı mı koyalım, tornet mi oynatsınlar? Adam taş kağıt makası bile önermiş. Şimdi de el kızartmayı olimpiyat dalı yapalım mı? Hadi ama!

Yeni spor dalları mı? Düşünsene, göbek dansı olimpiyatlarda! Tornet mi oynasınlar şimdi? Bu fikirler ne kadar komik!

Olimpiyatlara göbek dansı mı, tornet mi lazım? Adam taş kağıt makas bile önermiş. Bu fikirler neyin kafası be!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri