Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Olmazsan, Olmaz!"

alisahinrey

Well-known member
"Olmazsan Olmaz" İçerikleri:

Bugün size, kalbimin derinliklerinden gelen, bana inanılmaz tatlı anılar hatırlatan bir şarkı hakkında yazmak istiyorum. Az evvel, rastgele çalan bir playlistte, çok uzun süredir duymadığım bu şarkıyı duyduğumda, içimde sıcak bir his uyandı.

"Bazen tek bir ses, tek bir koku, tek bir uyarıcı, o kadar tatlı anıları hatırlatır ki!" İşte bu şarkı da benim için tam olarak bunu yaptı. Üç sene önce, yaz aylarından biriydi. Antalya'da canlı müzik yapan bir mekanda, bu şarkı çaldığında, normalde dans etmeye ikna edilemez, ciddi bir adam olan sevgilimle yaptığımız ilk ve tek dansı gerçekleştirdik.

Hava hafif esiyor, ben saçma sapan gülüyorum. Asla onunla dans edeceğimizi düşünmezdim, ama o an durulamaz bir hal almıştı. "Gülüyorum çünkü sen dans etmezdin" dedim, o da "Gülmen için seni dansa kaldırdım, daha çok gül, devam et" dedi. O anın tatlı heyecanı, bugün bile kalbimi ısıtıyor.

Fakat bu şarkıya yıllar sonra denk geldiğimde, içim hüzünlendi. Belki de hayatta en sevgi dolu hissettiğim, en güvende hissettiğim andan bu şarkı çaldığı için hüzünlendim. Belki de bir daha o zamanki gibi hissedemeyeceğim, aynı güveni yakalayamayacağım korkusu sardı içimi.

Bu anının diğer sahibi, sevgili eski sevgilim, bir kadeh şarap ile anılmayı ve yad edilmeyi hak etti. O anın tatlı heyecanı, bugün bile kalbimde özel bir yerde duruyor. İşte bu şarkı, bana o anı hatırlatan, olmazsa olmazlarımdan biri oldu.

"Olmazsan Olmaz" diyorum, çünkü bazen tek bir şarkı, tek bir an, hayatımızın akışını değiştiriyor ve bize tatlı anılar bırakıyor. Bu şarkı da benim için tam olarak bunu yaptı ve kalbimde özel bir yere sahip oldu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri