Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ölümlü ve yaralanmalı kazada serbest kalan sürücü

denizcelik7e979

Well-known member
5 Haziran 2019'da Ramazan Bayramı'nın 2. gününde başlayan trajik olaylar zinciri hakkında bilgi vermek istiyorum. Öncelikle, burayı okuyan herkese teşekkür ederim ve desteğinizi bekliyorum. Kamuoyunu harekete geçirmek amacıyla sizleri davet ediyorum. Kısaca olayı özetleyerek devam edeceğim:

Samsun'un Bafra ilçesinde, Samsun-Sinop karayolunun 38. kilometresinde meydana gelen korkunç kazada, Ismail Özyılmaz yönetimindeki 19 BC 340 plakalı araç, aynı yönde seyreden Onur Altay Emirza'nın 55 JA 929 plakalı aracına arkadan çarptı. Çarpmanın etkisiyle 55 JA 929 plakalı araç savrularak bariyerlere çarparak yola savruldu. Kazada Ismail Özyılmaz, Onur Altay Emirza, Bahar Değer Emirza, Mariana Manin, Jvliana Manin ve Vedat Değer yaralandı. Ne yazık ki, Vedat Değer ve Mariana Manin hayatlarını kaybetti, Bahar Değer Emirza ise 8 gün sonra yaşam mücadelesini kaybetti. Bu acı verici olayın ardından, Emirza ailesinin büyükannesinin bu acıya dayanamayarak aynı hafta içinde vefat ettiği belirtildi.

Kazaya neden olan araç, 186 km hızla önündeki araca çarparak 3 insanın ölümüne sebep olan alkollü sürücü, 8 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Ancak hapishanede geçirdiği süre göz önünde bulundurularak 1 yıl sonra serbest bırakıldı. Bu trajik olayın ardından, içimizi sızlatan fotoğraflar ve detaylar ortaya çıktı.

Bu tür olayların tekrarlanmaması ve adaletin sağlanması için imzalarınızı bekliyorum. Hangi vicdan bu kadar insafsızca bir durumu kabul edebilir? Alkol ve aşırı hızın sebep olduğu bu trajedi sonucunda 3 can kaybedildi, 2 aile paramparça oldu. İnsan hayatı bu denli değersiz mi? Lütfen imzalayarak desteğinizi gösterin. Birlik olalım, adaletin sağlanmasına katkı sağlayalım. Teşekkürler.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri