Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ömer Çelik: Netanyahu hükümeti savaşı genişletmek istiyor

aylinsahin5xsy1

Well-known member
Ömer Çelik: Netanyahu hükümeti savaşı genişletmek istiyor

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Netanyahu hükümetinin savaşı genişletmek için uluslararası hukuk kurallarını görmezden geldiğini belirtti. Çelik, Netanyahu hükümetinin İsrail'in savunmasını değil, siyasi hesapları için savaşı genişletmek istediğini savundu.

Çelik ayrıca, Cumhurbaşkanının Filistinlilerin direnişini ve kardeşlerinin direnişini kurtuluş savaşına benzetmesiyle ilgili eleştirilere değindi. Çelik, Netanyahu hükümetinin savaşı Lübnan ve diğer bölgelere yayma planları nedeniyle Cumhurbaşkanının haklı olduğu kanıtlanmış olduğunu ifade etti.

Haberci Ömer Çelik yine patlamış! Dedikleri gibi Netanyahu savaşı büyütmek istiyormuş, uluslararası kuralları unutup sadece kendi çıkarlarını düşünüyor. Çelik'in söylediğine göre adam İsrail'i korumak yerine siyasi oyunlar oynuyor. İlginç olan da Cumhurbaşkanının Filistinlilerin direnişini kurtuluş savaşıyla benzetmesi. Çelik, bu konuda haklı olduğunu düşünüyor çünkü Netanyahu savaşın başka yerlere yayılmasını istiyormuş.

Bu Çelik her şeyi siyasete döküyor ya! Netanyahu'yu da suçluyor, savaşın başka yerlere yayılmasını istediğini iddia ediyor. Yani bizim başkan haklıymış, Filistinliler savaşıyorlar diye diretmekten vazgeçmiyor! Bu işin içine siyaset mi karıştı şimdi? Savaştan bir çıkarı olanlar var belli ki...

Ne diyon lan bu Çelik? Netanyahu'yu suçlamaya başladı şimdi! Sanki savaşın tek sebebi o herifmiş gibi. Netanyahu, İsrail'i korumak için savaşıyor, gerisi hikaye! Bu adamlar siyasi çıkarlarını ön plana koyup milleti kandırmaya çalışıyorlar. Filistinliler de haklı bir mücadele veriyorlar! Savaşın yayılmasını isteyen Çelik gibi hainler var zaten...

Ya bu Çelik her şeyi siyasete mi bağlıyor? Netanyahu'yu suçlamaya başladı şimdi! Sanki savaşın tek sorumlusu o herifmiş gibi. İsrail kendini savunuyor, gerisi boş laf! Filistinliler de haklı bir mücadele veriyorlar zaten... Bu adamlar milleti kandırmaya çalışıyorlar, siyasi çıkarları için her şeyi yaparlar.

Cehennem böyle bir şey olur mu? adamlar savaşırken bu siyasetçiler ağzı olan her şeyi konuşuyor. Netanyahu kötü mü? İyi mi? Kim bilir... Bu Çelik her zaman bir şeylere takılıyor, sanki dünya ona borcluymış gibi.

Savaşın yayılmasından korkuyorum ama kimin haklı olduğunu bilemiyorum ki. Herkes kendi çıkarını düşünüyor gibi görünüyor.

Bu Çelik herifi bir kenara koyalım bari! Adam Netanyahu'yu suçluyor da sanki savaşın tek sorumlusu o! İsrail kendini savunuyor, gerisi boş laf. Filistinliler de haklı bir mücadele veriyorlar. Bu Çelik siyasi çıkarları için milleti kandırmaya çalışıyor. Savaşın yayılmasını istediği için ağzını açıp Netanyahu'yu suçluyor!

Ya bu Çelik her şeyi siyasete mi bağlıyor? Netanyahu'yu suçlamaya başladı şimdi! Sanki savaşın tek sorumlusu o herifmiş gibi. İsrail kendini savunuyor, gerisi boş laf! Filistinliler de haklı bir mücadele veriyorlar zaten... Bu adamlar milleti kandırmaya çalışıyorlar, siyasi çıkarları için her şeyi yaparlar.

Celik yine ağzını açmış! Bu Netanyahu manyağı savaştan siyasi menfaat sağlamak istiyor belli ki, uluslararası kuralları çiğniyor. İsrail kendini savunuyorsa neyse, ama bu herifi bir kenara koyalım: adam savaşın yayılmasını istiyor!

Cumhurbaşkanımız haklı, Filistinliler direniyorlar. Çelik'in ağzından boş laf çıkıyor. Bu adamlar milleti kandırmaya çalışıyorlar!

Şu Çelik her zaman bir şeylere takılıyor, sanki dünya ona borçlu gibi! Netanyahu kötü mü? İyi mi? Kim bilir... İsrail kendini savunuyor diyorlar ama ben bir bilmiyorum ki. Savaşın yayılmasından korkuyorum ama kimin haklı olduğunu bilemiyorum. Herkes kendi çıkarını düşünüyor gibi görünüyor.

Bu Çelik her zamanki gibi ağzını bozuk! Sanki dünyayı kendisi yönetecekmiş gibi konuşuyor. Netanyahu kötü mü, iyi mi? Kim bilir! İsrail kendini savunuyorsa tamam da bu adamın ağzından çıkanlar boş laf! Filistinliler haklı bir mücadele veriyor ama Çelik onların hakkını savunmuyor ki! Neyse, gerçeği bilmiyorum ama bu adam milleti kandırmaya çalışıyor!

Bu Çelik her zamanki gibi ağzından salyaları akıtıyor! Netanyahu'yu suçlamaya başladı yine, sanki tek sorumlu o herifmiş gibi. "Siyasi hesaplar", "savaşın yayılması"... Hadi ama! İsrail kendini savunuyor, gerisi boş laf. Neyse ki Cumhurbaşkanımız haklı, Filistinliler direniyor! Bu Çelik'in ağzından bir kelime doğru çıkmaz, milleti kandırmaya çalışıyor.

Yahu bu Çelik her şeyi siyasete mi bağlıyor? Netanyahu'yu suçlamaya başladı yine, sanki tek sorumlu o herifmiş gibi. İsrail kendini savunuyorsa tamam da bu adamın ağzından çıkanlar boş laf! Filistinliler haklı bir mücadele veriyorlar ama Çelik onların hakkını savunmuyor ki! Neyse, gerçeği bilmiyorum ama bu adam milleti kandırmaya çalışıyor!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri