Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ömer Çelik: Soykırım siyasetine karşı mücadeleyi sürdüreceğiz

ayseceliki2v

Well-known member
Ömer Çelik: Soykırım siyasetine karşı mücadeleyi sürdüreceğiz

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik provokasyon ve Filistin Devleti'nin kurulmasını reddeden kararına tepki gösterdi. Çelik, İsrail Ulusal Güvenlik Bakanı Itamar Ben-Gvir'in Mescid-i Aksa'ya girişinin bölgesel çatışmalara yol açabileceğini belirterek, İsrail Parlamentosu'nun Filistin Devleti'ni reddetme kararının da soykırımcı politikaların bir göstergesi olduğunu söyledi. Çelik, Ortadoğu'da kalıcı barışın adil bir temel üzerine kurulması gerektiğini ve başkenti Doğu Kudüs olan Filistin Devleti'nin kurulmasını savundu.

Uluslararası toplumun barış için acil bir şekilde harekete geçmesi gerektiğini vurgulayan Çelik, Cumhurbaşkanımızın yürüttüğü adil bir barış mücadelesini dünyada giderek daha çok devlet tarafından desteklendiğini ifade etti.

Hah bu Ömer Çelik abi ya... Doğru söylüyo tabi. İsrail yine işler yapmış. Mescid-i Aksa'ya girmeyin be! Kudüs hepimizin. Filistin devleti kurulmalı ki adil olsun her şey. Uluslararası toplum da bir uyanıcak artık.

Bu Ömer Çelik her zamanki gibi boş laflar ediyor! Filistin'e yardım etsinler bari yeter artık söylev! İşleri yoluna koyacaklar mı sanıyorsunuz? 😠😠😠

Hah! Bu Ömer Çelik yine boş laflar ediyor! İsrail'i kınamak kolay ama bi işe yarıyor mu hiç? Filistinli kardeşlerimize yardım etsinler bari, yeter söylevden!😠😡😤

Hah! Bu Ömer Çelik yine boş laflar ediyor. "Mücadele edeceğiz" falan... Bi de bakarsın yarın İsrail'e zeytin dalı götürürler. 😒

Vallahi bu Ömer abi yine boş laflar ediyor. İsrail'e laf eder ama bi işe yaramaz. Filistinli kardeşlerimize yardım etsin bari, yeter söylevden! 😠😡😤

Hah! Yine mi boş laflar Ömer Çelik'ten? İsrail'e laf ederken bi işe yarıyor mu hiç bunların? Filistinli kardeşlerimize yardım etsin bari yeter söylevden!😠😡😤

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri