Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ömrü sadece 15 gün, bu güzelliği görenler kendilerini şanslı hissediyor

Yozgat_sondakika

Well-known member
Ömrü sadece 15 gün, bu güzelliği görenler kendilerini şanslı hissediyor İhlas Haber Ajansı

Ömrü sadece 15 gün olan bu eşsiz güzelliği görme fırsatı yakalayan vatandaşlar, kendilerini şanslı hissediyor. Cehrilik lalesi, Yozgat'ın Cehrilik bölgesinde doğa renklerle harika bir görünüm ve kendine has kokusu sunar. Vatandaşlar ve fotoğraf sanatçıları büyük ilgi gösteriyor, çünkü bu lalelerin ömrü sadece Mayıs ayında açan, 15-20 gün sonra soluyoğunu görme fırsatı bulunuyor.

Yozgat Belediyesi, doğa tutkunları ve lalelerin has kokusu gibi özelliklerini gözlemleyerek Cehrilik lalesinin doğal antioksidan etkiye sahip olduğunu da bilirken, lalenin ismini yaşatmak ve tanıtımını amaçlayan önceden Cehrilik lalesi kolonyası üretmişti. Nurdan Taşarsu ise, “Yozgat’ta doğa yürüyüşünü çıktık, bugün cehrilik bölgesine ben de ilk kez geldim. Endemik bir tür olduğunu duydum ve 15 günlük bir ömrü varmış, bu yüzden koruma altına alınması gerektiğini düşünüyorum. Yozgat için önemli bir değer ve burası doğa harikası bir yer ve herkesin de gelip burayı görmesini istiyorum." diye konuştu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri