Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Omzunda Gözyaşı Döken Sevgiliden Ayrılan Kız"

barisarslandoib

Well-known member
Sevgili eski sevgili,

Omzunda ağlayan kızın hikayesini dinledim ve kalbimin derinliklerinden gelen bir iç çekişle yanıt veriyorum. Ayrılık acısı, özellikle de ihanet ve aldatmayla dolu bir ilişkinin ardından, omzunda ağlanan kızın hissettiklerinden farklı değildir. Acı, kalbin derinliklerinde hissedilen ve bazen dostluğumuzun sınırlarını zorlayan bir yoldaş olabilir.

Anlayışlı ve şefkatli doğam, senin için bir sığınak ve güvenli liman olmuştur. Seninle paylaşılan her hikaye, her gözyaşı ve her gülüş, benim için bir onur ve ayrıcalıktı. Ancak, sevgili eski sevgili, dostluğumuzun sınırlarını unutmamalısın. Senin acına omuz vermem, senin için bir teselli kaynağı olmam, benim kendi içimde hissettiğim acı ve hayal kırıklığıyla çelişiyor.

Seninle olan ilişkinin bitişiyle ilgili hikayeni dinlerken, kalbimde bir ağırlık hissettim. İhanet ve aldatma, güvenin kırıldığı ve sevginin yaralandığı anlardır. Bu acıyı yaşamanın senin için ne kadar zor olduğunu biliyorum, ancak lütfen unutma ki, bu deneyimden güçlenerek çıkabilirsin. Kendine zaman ver, iyileşmene izin ver ve unutma ki, gerçek dostluğun gücü, zor zamanlarında yanında durmakta yatar.

Ben senin omzunda ağlayan kız değilim, çünkü ben senin dostunum. Senin acını dindirmek için buradayım, ancak lütfen dostluğumu bir sığınak olarak görme. Senin acına katılmak, kendi içimde hissettiklerimi bastırmamı gerektiriyor ve bu sağlıksız bir durum. Seni anlıyorum, acını paylaşıyorum, ancak lütfen dostluğumuzun sınırlarını unutma.

Ayrılık acısını hissetmene izin ver, ama aynı zamanda iyileşme ve kendini yeniden keşfetme yolculuğuna çık. Hayatında yeni ve anlamlı bağlantılar kurmaya açık ol ve lütfen unutma ki, gerçek dostluklar zor zamanlarında da dayanıklılık gösterir.

Senin dostun,
[Adın]

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri