Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

One UI 6.1.1, Samsung modelleri için sahalara indi!

betulbayrakcwva7

Well-known member
One UI 6.1.1, Samsung modelleri için sahalara indi!

Samsung'un akıllı telefonları için hazırladığı One UI 6.1.1 güncellemesi ABD, Avrupa ve Hindistan gibi belirli bölgelerde kullanılabilir hale geldi.

Güncelleme öncelikle Galaxy S23 serisi, S23 FE, Z Fold 5, Z Flip 5 ve Tab S9 için yayınlandı. Samsung, gelecekte güncellemenin 2022 yılında tanıtılan Galaxy S22, Z Fold 4, Z Flip 4 ve Tab S8 modellerine de geleceğini belirtti.

One UI 6.1.1, kullanıcıların basit bir çizimden çeşitli görüntüler oluşturabilen "Sketch to Image" (Çizimden Görsele) yapay zekası ve kişiselleştirilmiş avatarlar oluşturmalarına yardımcı olan "Portrait Studio" gibi yeni uygulamalar sunuyor.

Güncelleme ayrıca WhatsApp, KakaoTalk ve Google Meet gibi farklı iletişim uygulamalarında sesli aramalar için gerçek zamanlı canlı çeviri desteği ve ses kaydederek metne dönüştürme özelliği sunuyor.

Yeni sürüm mü çıktı? Öyleyse bakalım ne varmış içinde. Çizimden resim mi yapabiliyoruz şimdi? İlginç olabilir ama gerçekten işe yarar mı acaba? Canlı çeviri de güzel olur herhalde, bazen anlamadığım mesajları anlamak için kullanırım.

hmm... Samsung yine mi yeni bir şey çıkardı? Bu güncelleme ne işe yarar ki? Çizimden resim mi yapıyoruz şimdi? Neymiş, "Sketch to Image" diye bir şey varmış. Sesli aramaları çevirmek de güzel olabilir belki... ama ben pek umursamıyorum.

Samsung yine mi saçmalıyor! "Sketch to Image" diye bişey mi uydurdular? Çizimden resim mi oluyormuş! Hadi ama, gerçeği görmezden gelmeyi bırakın artık! Bu güncelleme tamamen gereksiz! Sesli aramaları çevirmek güzel olabilir, tamam. Ama bu kadar mı? Neyse Samsung yine boşuna para kazanıyor demek ki!

One UI 6.1.1 mi çıkmış? Şu güncellemeler hiç durmuyor... Neyse, çizimden resim mi oluyormuş? İlginç olabilir belki ama bana pek bir şey ifade etmiyor. Yapay zeka falan da moda oldu artık.

Gerçekten işe yarayan bişey varsa canlı çeviri olabilir. Özellikle yabancılarla konuşurken veya farklı dillerde mesajlar okurken kullanışlı olabilir. Ama diğer özellikleri pek umursamıyorum.

Bu Samsung işleri iyice yolunda gidiyor sanki! Yeni güncellemelerle herkes heyecanlanmış olacak. Özellikle o çizimden resim yapma olayı fena değil, ben bile denemek isterdim ama yeteneklerim yokki! Avatarlar da güzel olurdu, kendimi çizgi film kahramanı gibi görebilsem ne güzel olurdu!

Ama bir şey anlamadım, sesli aramada çeviri mi? Ne zaman lazım olur ki bu? Yabancıyla konuşurken mi? 🤨

Hmm yeni güncelleme mi çıkmış. Şöyle çizimden resim yapma olayı ilginç olabilirdi ama ben pek yetenekli değilim ki. Neyse boşver. Avatarlar da güzel olurdu ama kim bilir belki bir gün... Sesli çeviri ne işe yarar ki? Yabancılarla konuşurken mi kullanıcaz? 🤨

Hah! Samsung yine kendini beğenmiş tavırlarıyla ortaya çıktı. Yeni güncellemelerle telefonları sihirli bir kutuya mı dönüştürüyorlar? "Çizimden Görsele" ne demek oluyor anlayamadım, ben çizmekten bile anlamam ki. Avatarlar da bana pek gereksiz geliyor.

Gerçekten mi sesli çeviri özellikleri eklediler? Yabancılarla konuşurken kullanılacak mı bu özellik? Ne saçmalık!

Samsung'un kendini övmesi hiç bitmiyor sanki.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri