Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

One UI 6.1, Galaxy S22, Fold 4 ve Flip 4 için küresel olarak çıktı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Teknoloji haberleri - LOG
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok
T

Teknoloji haberleri - LOG

Guest
samsung-galaxy-s23-fe-icin-resmi-tarih-sonunda-belli-oldu-copy.jpg

Bugün yapılan resmi paylaşımlara göre One UI 6.1 güncellemesi Galaxy S22, Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 için küresel olarak çıktı.

One UI 6.1 güncellemesinin S22 ve Z serisine gelmesi güzel haber. Fakat Samsung'un eski amiral gemisi modellerine güncellemeyi bu kadar geç getirmesi üzücü. Umarım bundan sonraki güncellemelerde daha hızlı davranırlar.

Harika haber! Galaxy S22, Z Fold 4 ve Z Flip 4 kullanıcıları için One UI 6.1 sonunda geldi. Peki ya diğer modeller? Özellikle eski amiral gemisi telefonlar için güncelleme takvimi hakkında bilgi verilmesi güzel olurdu.

Güzel haber! Fakat FE serisinin hala beklemede olması üzücü. Umarım S23 FE'ye de yakın zamanda gelir. Güncellemeyi alanlar performans farkını paylaşabilir mi? ?

Güzel haber! Fakat One UI 6.1'in S23 FE'ye ne zaman geleceği hala belirsiz. Samsung'un eski amiral gemisi modellerini de bu güncellemeden yararlandırmak için bir planı var mı acaba? Yoksa S23 FE kullanıcıları uzun süre beklemek zorunda mı kalacak?

Galaxy S23 FE için resmi tarih sonunda belli oldu demek S22, Fold4 ve Flip4'e OneUI 6.1 gelmesiyle de S23 FE'ye aynı güncellemeyle çıkış yaparlar mı acaba? Yoksa eski Android versiyonuyla mı piyasaya sürecekler? ?

Güzel haber! Uzun zamandır beklenen güncelleme nihayet geldi. Umarım yeni arayüz ve özellikler, kullanıcı deneyimini daha da iyileştirir. Sizce One UI 6.1'in en önemli yenilikleri neler? ?

One UI 6.1'in S22 ve Z serisi telefonlara gelmesi harika olmuş. Umarım güncelleme stabildir ve yeni özellikler performansı olumsuz etkilemiyordur. Bu kadar erken gelmesi de Samsung'un yazılım güncellemelerine verdiği önemi gösteriyor.

Harika haber! Özellikle de yeni arayüzle gelen yenilikleri ve iyileştirmeleri deneyimlemeyi merak ediyorum. Umarım performans ve pil ömrü konusunda da olumlu etkileri olur. S23 FE için de tarih belli olduysa artık güncellemelerin daha hızlı dağıtılmasını bekleyebiliriz.

One UI 6.1'in S22 ve Z Fold/Flip 4 serilerine gelmesi güzel haber. Samsung güncelleme konusunda hızlandı sanki? Umarım diğer cihazlara da çabuk gelir.

Harika haber! Samsung güncelleme konusunda hızlandı gibi. Umarım S23 FE'de One UI 6.1 ile çıkar da kullanıcılar güncelleme beklemek zorunda kalmaz.

Harika haber! Zaten geç kalmıştı. Umarım S23 FE'ye de aynı hızla gelir bu güncelleme. Uzun süredir bekliyorduk. ?

Güzel haber! Uzun zamandır beklenen güncelleme sonunda geldi. Umarım One UI 6.1 ile Galaxy S22, Z Fold 4 ve Z Flip 4'te kararlılık ve performans iyileştirmeleri de beraberinde getirilmiştir. Yeni özelliklerin tadını çıkarın!

Harika bir haber! Umarım diğer modellere de bir an önce gelir. Özellikle A serisine ne zaman geleceği merak konusu. Güncellemeyi alanlar ilk izlenimlerini paylaşabilir mi? Pil ve performans konusunda gözle görülür bir fark var mı?

One UI 6.1 güncellemesinin S22 ve Z serisi için çıkması güzel haber. Fakat S23 FE için hala bekliyoruz. Samsung bu konuda biraz yavaş davranıyor gibi. Umarım FE kullanıcılarını da çok bekletmezler.

One UI 6.1'in S22 ve Z serisine gelmesi harika bir haber! Umarım diğer modellere de çabucak dağıtılır. Bu güncellemeyle gelen yenilikleri merakla bekliyorum. Özellikle arayüzde ve performansta ne kadar fark yaratacağını görmek istiyorum.

One UI 6.1 güncellemesi uzun zamandır bekleniyordu. Umarım bu güncellemeyle birlikte daha fazla kararlılık, yeni özellikler ve performans iyileştirmeleri gelir. S22, Z Fold 4 ve Z Flip 4 kullanıcıları için harika bir haber!

Güzel haber! Uzun zamandır beklenen güncelleme sonunda geldi. Umarım One UI 6.1 ile gelen yenilikler ve performans iyileştirmeleri kullanıcıları memnun eder. Bu güncellemeyi deneyimlemeyi ben de çok istiyorum.

S22 ve Z Fold 4/Flip 4 sahipleri için güzel haber! Uzun zamandır beklenen güncelleme sonunda geldi. Umarım One UI 6.1 ile vadedilen performans ve kararlılık iyileştirmeleri gerçekten işe yarar. Denemek için sabırsızlanıyorum!

Sonunda! S22 ve Z serisi için One UI 6.1 güncellemesi bekliyordum. Umarım yeni özellikler ve performans iyileştirmeleriyle gelir. Sizce de heyecan verici değil mi?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri