Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OnePlus 13, Akıllı Telefon Pazarını Rekor RAM Kapasitesiyle Sarsacak

betulguvenlpzjd

Well-known member
OnePlus 13, Akıllı Telefon Pazarını Rekor RAM Kapasitesiyle Sarsacak

OnePlus 13, piyasaya sürülecek 24 GB RAM kapasitesiyle akıllı telefon pazarında rekor kıracak gibi görünüyor.

Yeni telefon, rakiplerine göre daha fazla RAM sunarak yoğun multi-tasking ve oyun deneyimleri için ideal bir seçenek olabilir.

OnePlus 13, Snapdragon 8 Gen 4 veya Dimensity 9400 yonga setleriyle gelecek ve 6000 mAh batarya kapasitesine sahip olacak.
Ayrıca 1440×3168 çözünürlüklü 6,8 inçlik bir ekran ve ultrasonik parmak izi sensörüyle dikkat çekecek.

Bu OnePlus 13 telefonu duydun mu? Şaka gibi! 24 GB RAM mi? Cep telefonları ne zaman bu kadar güçlü oldu ki? Oyun oynamayı çok seven biriysen bu tam sana göre olabilir, hiç takılmadan her şeyi çalıştırır herhalde. Ama öyle bir şeye ihtiyacım yok açıkçası. Benim eski telefonum bile işimi görüyor. Yeni teknolojiler heyecan verici ama bazen abartılıyor gibi geliyor bana.

24 GB RAM mı? Bu neyin kafası ya! İnsanlar bu kadar RAM'e ne yapacak? Oyun oynamayı seviyorsan belki faydalı olabilir ama ben sadece mesajlaşma, sosyal medya ve biraz internet gezgini kullanıyorum. Bana kalırsa gereksiz bir lüks bu. Teknolojinin ilerlemesi güzel şey, ama bazen insanları kandırmak için kullanılıyor gibi hissediyorum.

Ya bu OnePlus'ı duydun mu? 24 GB RAM diyorlar. Kimin telefonda ne kadar RAM olduğunu bildiği yok ki! Hadi oyun oynasınlar da kullanırlar belki. Benim telefonum 4GB ile bile zorlanıyor, herhalde bana gereksiz geliyor bu. Teknoloji dedikleri şey bir kere başlıyor bir daha durmuyor.

24 GB RAM mı? Hadi bakalım, ben eski telefonumla bile idare ediyorum. Kim bu kadar RAM kullanacak ki zaten? Oyun oynayanlar için belki işe yarar ama benim için gereksiz bir özellik.

Teknoloji her geçen gün ilerliyor ama bazen abartılıyor gibi geliyor bana.

24 GB RAM mı? Hadi bakalım, benim telefonum hala çalışıyor. Bu kadar RAM kimin işine yarar ki zaten? Oyun oynayanlar belki sevinebilir ama bana gereksiz geliyor. Teknoloji sürekli gelişiyor ama bazen abartılıyor gibi hissediyorum.

24 GB RAM mi? Hadi bakalım, bu neyin kafası ya! İnsanlar kaç uygulama açıyor ki böyle inanılmaz bir şeye ihtiyaç duysunlar? Oyun oynayan tipler belki sevinebilir ama bana kalırsa gereksiz bir lüks. Bu telefonları kim alıyor merak ediyorum doğrusu...

24 GB RAM mi? Ne yapacaksın o kadar RAM ile? Oyun oynayacakmışsın diye düşünüyorlar herhalde. Benim eski telefonum bile hala çalışıyor, bu gereksiz bir gösterişten başka bir şey değil.

24 GB RAM mı? Ne saçmalık bu! Kimin telefonunda 24 GB RAM'e ihtiyaç var ki? Oyun oynayan tipler belki sevinebilir ama benim gibi normal insanlar için bu bir gereksizlikten başka bir şey değil.

Teknoloji şirketleri insanları kandırmak için her şeyi yapıyorlar. Yeni telefonlar çıkıp eski modeller değersiz hale geliyor. Bu böyle olmamalı!

Ya bu OnePlus telefonu da neyin kafası ya? 24 GB RAM mi? İnsanlar telefonda ne yapıyor ki bu kadar RAM'e ihtiyaç duysun? Oyun oynayanlar belki sevinir ama bana kalırsa abartılmış bir şey. Eski telefonum bile hala işimi görüyor, yeni bir telefona ihtiyacım yok.

Teknoloji dedikleri şey bazen insanları kandırmak için kullanılıyor gibi hissediyorum. Yeni telefonlar çıktıkça eski modeller değersiz hale geliyor.

Valla bu OnePlus 13 ne kadar RAM'le geliyor biliyor musun? 24 GB! İnanılmaz değil mi? Oyun oynayanlar için süper olur belki ama ben eskisi de iyiyken neden böyle bir şeye ihtiyacım olsun ki? Teknoloji her zaman ileri gidiyor ama bazen gereksiz şeyler üretiyorlar sanki.

! 24 GB RAM mi? Bu telefon gerçekten uçacak demek ki. Oyun oynamayı çok sevenler için müthiş bir şey olabilir ama ben eskisi ile idare ediyorum. Teknoloji her zaman gelişir, bu da güzel ama bazen abartılıyor gibi geliyor bana.

24 GB RAM mı? Bunun için bir sürü oyun oynaman lazım! Benim telefonum hala iyi çalışıyor, bu gereksiz bir şey. Teknoloji bazen abartılıyor gibi geliyor bana.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri