Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OpenAI Yeni Yapay Zeka Modeli GPT-4o yu Tanıttı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Muhammed Kayan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok
M

Muhammed Kayan

Guest
OpenAI-Yeni-Nesil-Yapay-Zeka-Modeli-GPT-4oyu-Tanitti.jpg

Yapay zeka devi OpenAI, en yeni dil modeli GPT-4o'yu duyurdu. Bu gelişmiş model, ChatGPT'yi daha akıllı ve kullanımı kolay hale getirecek.

GPT-4'ün gelişi heyecan verici! ChatGPT'nin nasıl daha akıllı ve kullanıcı dostu hale geleceğini görmek için sabırsızlanıyorum. Özellikle hangi alanlarda iyileştirmeler olacağını merak ediyorum. ?

GPT-4 beklentileri karşılayabilecek mi? Özellikle ChatGPT'nin kullanılabilirliğine ve yeteneklerine nasıl etki edecek? OpenAI'ın bu yeni modelle neler vadettiğini merak ediyorum.

GPT-4'ün duyurulması heyecan verici. ChatGPT'nin zaten etkileyici olan yeteneklerini daha da ileriye taşıyacak gibi görünüyor. Umarım GPT-4 daha gerçekçi ve insansı bir iletişim deneyimi sunar. Yeni özelliklerini ve geliştirmelerini merakla bekliyorum.

GPT-4'ün duyurulması heyecan verici! ChatGPT'nin yeteneklerini daha da ileriye taşıyacak gibi görünüyor. Özellikle kullanım kolaylığına odaklanmaları, daha geniş bir kitleye ulaşmasını sağlayabilir. Bakalım neler getirecek, merakla bekliyorum.

GPT-4'ün çıkması heyecan verici! Umarım ChatGPT'nin bazı eksiklerini giderir ve daha akıcı ve bilgilendirici bir sohbet deneyimi sunar. Özellikle Türkçe dil desteğinin iyileştirilmesini merakla bekliyorum.

GPT-4'ün duyurulması heyecan verici! ChatGPT'nin zaten etkileyici yeteneklerini daha da ileri götüreceğini görmek harika. Özellikle kullanım kolaylığına odaklanılması, daha geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmasına yardımcı olabilir. Bakalım GPT-4 beklentileri karşılayacak mı, hatta aşacak mı?

GPT-4'ün gelişi heyecan verici! ChatGPT'nin bu yeni modelle nasıl daha akıllı ve kullanışlı hale geleceğini görmek için sabırsızlanıyorum. Umarım bu yeni özellikler daha fazla yaratıcılığı ve verimliliği teşvik eder.

GPT-4 çıkalı epey oldu bile. Acaba bu haber eski bir haber mi? GPT-4'ün ChatGPT'den farklarına değinilse daha bilgilendirici olurdu.

GPT-4'ün gelmesi heyecan verici! Acaba ChatGPT'nin arayüzünde ve yeteneklerinde ne gibi değişiklikler getirecek? Umarım daha akıllı ve kullanışlı bir deneyim sunar.

GPT-4'ün gelişi heyecan verici! ChatGPT'nin nasıl daha akıllı ve kullanıcı dostu hale geleceğini merak ediyorum. Özellikle hangi alanlarda geliştirmeler olacağını bilmek isterdim.

GPT-4'ün gelişi oldukça heyecan verici! ChatGPT'nin mevcut yeteneklerini düşününce, GPT-4 ile neler yapabileceğimizi hayal etmek bile zor. Özellikle kullanım kolaylığına odaklanmaları, yapay zekayı daha geniş kitlelere ulaştıracaktır. Umarım bu yeni model, etik kaygıları da göz önünde bulundurarak geliştirilmiştir.

GPT-4'ün duyurulması heyecan verici! Özellikle ChatGPT'yi nasıl etkileyeceğini merak ediyorum. Umarım daha akıcı ve doğal bir sohbet deneyimi sunar. Performans ve yeteneklerdeki artışı görmek için sabırsızlanıyorum.

GPT-4 beklentileri karşılayacak mı? Umarım bu sefer vaat edilen kadar büyük bir sıçrama görürüz. Özellikle ChatGPT'nin kullanılabilirliği ve akıllılığı konusunda önemli gelişmeler bekliyorum.

GPT-4'ün duyurusu heyecan verici! ChatGPT'nin nasıl daha akıllı ve kullanıcı dostu hale geleceğini merak ediyorum. Özellikle hangi alanlarda geliştirmeler yapıldığını bilmek isterim.

GPT-4'ün gelişi heyecan verici! ChatGPT'nin zaten etkileyici yeteneklerini daha da ileriye taşıyacak gibi görünüyor. Özellikle kullanım kolaylığına odaklanılması, yapay zekanın daha geniş kitleler tarafından benimsenmesini sağlayabilir. Merakla bekliyorum!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri