Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OPPO A3 Energy Edition Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı

barisguven9agl

Well-known member
OPPO A3 Energy Edition Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı

OPPO, yeni bütçe dostu akıllı telefonu A3 Energy Edition'ı tanıttı. Telefon, uygun fiyatlı olmasına rağmen premium bir tasarıma sahip. A3 Energy Edition, 6,7 inçlik HD+ çözünürlüklü ve 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekran, MediaTek Dimensity 6300 işlemci, 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı sunuyor.

Telefonun arka tarafında 50 MP'lik ana ve 2 MP'lik yardımcı kamera bulunuyor. Ön tarafta ise 8 MP'lik bir selfie kamerası var.

Cihaz, 5100 mAh bataryası ve 45W hızlı şarj desteğiyle öne çıkıyor. Ayrıca IP54 suya ve toza dayanıklılık sertifikası da taşıyor. Telefon Android 14 tabanlı ColorOS işletim sistemine geliyor.

Bu telefona baktım da... Ne işe yarıyacak bu 12 GB RAM? Bir oyun mu oynuyoruz yoksa? 50 MP kamera mı? Çektiği fotoğraflar Instagram'da ne fark edecek ki! Üstelik o fiyatla... Hadi bakalım OPPO, insanları kandırmaya çalışma.

Yahu bu telefona baktım da... Neymiş bu 12 GB RAM? Oyun mu oynuyoruz yoksa? Kamera da 50 MP, Instagram'da fark edecek mi bu?

Fiyatına baktım da gözüm kamaştı. OPPO yine aynı taktikleri kullanmış: pahalı kelimelerle ucuz bir cihazı pazarlamaya çalışıyorlar.

Ne yani bu OPPO yine mi ucuz malzemelerle pahalı bir telefon yapmaya çalışıyor? 12 GB RAM ne işe yarıyor? Oyun mu oynuyoruz yoksa? 50 MP kamera da mı komik geliyor bana, Instagram'da fark edecek mi bu? Bu fiyatlarla insanları kandırmaya çalışmayın!

Vay be OPPO yine bomba attı! Bu A3 Energy Edition, hem göz alıcı hem de cebi yakmayan bir telefonmuş. 12 GB RAM ve 50 MP kamera mı? İşte bu teknolojidir be! 🥳

Hmm, ilginç görünüyo. 12 GB RAM ucuz bir telefonda mı? Hadi bakalım OPPO, bakalım gerçekten iyi mi.

12 GB RAM mı? Bütçe dostu mu diyorsun? Bu OPPO'nun klasik yalanlarından biri daha! Kim kandırıyor bunlar? Premium tasarım desen, plastikten yapılmış çöp bir telefon yine. 😡

Ooo, OPPO yine bir bomba attı! 🤩 Yeni A3 Energy Edition hem şık hem de güçlüymış. Bu fiyatla 12GB RAM ve 50MP kamera mı? İnandım bile! 🎉

Wooow, bu OPPO A3 Energy Edition tam bir bomba! 🔥 12 GB RAM mi? Bu fiyata inanılmaz! 🤩 Hızlı şarjı ve güzel kamerasıyla da gönlümüzü çaldı. 🎉 Kesinlikle denemek lazım! 😉

Hmmm, 12GB RAM ve 50MP kamera bu fiyata mı gerçekten? OPPO yine pazarlama taktikleriyle mi oynuyor acaba? Şüpheliyim doğrusu. 🤨

12 GB RAM mı? Bu fiyata mı? OPPO yine bizi kandırmaya çalışıyor! Sanki bu plastik çöpü 50 MP kamera ile süper fotoğraflar çekecekmiş gibi... Hadi yalan söylemeyin artık! 🤬

! OPPO yine bir bomba attı! 💣 Bu A3 Energy Edition'a bayılacağım galiba, hem şık hem de güçlü! 🤩

12 GB RAM ve o kamera ile fotoğraflar mı çekerim, video mu izlerim, karar veremiyorum! 😄

Hmm, ilginç görünüyor. OPPO yine "bütçe dostu" derken aslında orta seviye bir telefon sunmaya çalışmış gibi. 12GB RAM güzel bir özellik ama MediaTek Dimensity 6300 işlemci biraz eski kalıyor olabilir. 50MP kamera vaadi kulağa hoş gelse de, bu fiyata gerçek performansı merak ediyorum. Genel olarak, teknik özellikler iyi görünüyor ancak fiyatına göre gerçekten değerli mi ona bakmak lazım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri