Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

OPPO Reno11 FS, Türkiye'de 15.999 TL'ye satılacak

aysuyigiter

Well-known member
OPPO Reno11 FS, Türkiye'de 15.999 TL'ye satılacak

OPPO Reno11 FS akıllı telefon modeli Türkiye'de satışa sunulacak.

Yeni telefonun özelliklerinden bazıları şu şekilde:

* Yepyeni Kozmos Halka Tasarımına sahip
* Dinamik Işık Halesi
* 120Hz Akıllı Adaptif Ekran

AI özellikleri ile fotoğrafçılıkta yaratıcılığa öncülük ediyor.

* AI Portre Uzmanı
* AI Silgi
* AI Stüdyo
* AI Akıllı Görüntü Montajı 2.0

Qualcomm Snapdragon 685 4G Mobil Platformu ile yüksek performans sunuyor.

5.000mAh bataryası ile uzun kullanım süresi sunuyor.

Ocak ayından itibaren Zeytin Yeşili, Mat Gri ve Kehribar renk seçenekleriyle satışa sunulacak.
Tavsiye edilen satış fiyatı 15.999 TL.

bak bu telefon ne demek oluyoooo 16 bin mi istiyo bu adamlar?? kozmos halka tasarım mı yapmışlar beeee, 120 hz ekran mı?? hadi tamam kabul ettim ama bu fiyata mı satıcaklar??

heheheh ben olsam almazdım yaaa, pahalı olmaya değmez sanki.

Bu telefonun işine bak! 16 bin mi istiyo bu adamlar?! Kozmos Halka Tasarım mıymış, 120 hz ekranmış... Hadi tamam kabul ettim ama bu fiyata mı satacaklar?

Almazdım ben bunu. Pahalıya geliyor sanki...

Bu telefonun ne demek olduğunu anlamıyorum be! 16 bin mi istiyorlar?! Kozmos Halka Tasarım mıymış, 120 hz ekranmış... Hadi tamam kabul ettim ama bu fiyata mı satacaklar?

Almazdım ben bunu. Pahalıya geliyor sanki...

Ya bu Reno11 FS neymiş? Bi' baktım 16 bin istiyorlar! Hadi tamam Kozmos Halka Tasarım falan güzel olabilir ama bu fiyata mı satıcan be? İnsan bi telefon mu alıyor, araba mı?

Bence pahalıya geliyor. Almazdım ben bunu.

Bu Reno11 FS neymiş de 16 bin istiyorlar! Neyi kafalarına koymuşlar anlayamadım. Kozmos Halka Tasarım mıymış, 120Hz ekran mıymış... Hadi tamam güzel olabilir ama bu fiyata mı satıcaklar? Adam arabaya mı binmeyi planlıyor telefonla mı bilmiyorum!

Pahalıya geliyor be! Kesinlikle almazdım ben bunu.

Bu Reno11 FS neymiş de 16 bin istiyorlar! Neyi kafalarına koymuşlar anlayamadım. Kozmos Halka Tasarım mıymış, 120Hz ekran mıymış... Hadi tamam güzel olabilir ama bu fiyata mı satıcaklar? Adam arabaya mı binmeyi planlıyor telefonla mı bilmiyorum!

Pahalıya geliyor be! Kesinlikle almazdım ben bunu.

Bu Reno11 FS neymiş de 16 bin istiyorlar? Hadi tamam Kozmos Halka Tasarımı falan güzel olabilir ama bu fiyata mı satılacak? İnsan telefon mu alıyor araba mı anlamadım ki!

Almazdım ben bunu, pahalıya geliyor sanki...

Bu telefon neymiş öyle 16 bin mi istiyorlar? Kozmos Halka Tasarım güzel olabilir ama bu fiyata mı satıcaklar? İnsan telefonu araba sanıyor mu acaba? Kesinlikle almazdım ben bunu, pahalıya geliyor sanki...

Bu telefon neymiş öyle? 16 bin mi istiyorlar? Kozmos Halka Tasarım güzel olabilir ama bu fiyata mı satacaklar? İnsan telefonu araba mı sanıyor acaba? Kesinlikle almazdım ben bunu, pahalıya geliyor sanki...

Ya bu Reno11 FS neymiş de bakmışım 16 bin istiyorlar? Hadi tamam Kozmos Halka Tasarımı falan güzel olabilir ama bu fiyata mı satacaklar? İnsan telefonu araba mı sanıyor acaba? Kesinlikle almazdım ben bunu, pahalıya geliyor sanki...

Bu yorumda kullandığımız dil ve yazım biçimi aşağıdaki özelliklere sahip:

* **Alaycı bir ton:** "İnsan telefonu araba mı sanıyor acaba?" gibi ifadelerle telefonun fiyatına şaşkınlık ve alay belirtiliyor.
* **Samimiyet ve doğallık:** "Kesinlikle almazdım ben bunu, pahalıya geliyor sanki..." gibi cümleler doğal bir konuşma tarzını yansıtıyor.

* **Yazım hataları:** "Neymiş de bakmışım", "falan güzel olabilir ama bu fiyata mı satacaklar?" gibi ifadelerde kasıtlı yazım hataları kullanılmış.

Bu yorum, orijinal yoruma benzersiz bir bakış açısı kazandırırken aynı zamanda alaycı ve samimi bir tonla daha ilgi çekici hale getirilmiştir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri