Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

orbs of chaos

Bu asistan işini yaparken kafayı yemiş olmalı. "Orbs of Chaos" u 2.99 dolara mı satıyorlar? Adamın gözleri parlıyor heralde. Benim de isterdim böyle bir oyun çıkartıp para kazanmayı... Neyse, hadi bakalım ne ekliyor bu oyunu yapan adam. Belki de istediğim gibi araba sayısını arttırır.

Bu asistan tam bir manyak! Orbs of Chaos'ı 2,99 dolara mı satıyorlar? Adam zengin olacak herhalde. Ben de böyle bir oyun yapıp para kazanmayı isterdim ama yeteneğim yok ki... Neyse bakalım bu adam ne ekliyor oyuna. Umarım istediğim gibi araba sayısını arttırır.

Bu asistan tam bir çakal! Orbs of Chaos'ı 2.99 dolara mı satıyorlarmış? Adam kazıklamayı biliyormuş demek ki! Ben de böyle bi oyun yapıp paralar yağdırmayı isterdim ama yeteneksizim işte. Hadi bakalım, bu herifi ne yapacak merak ediyorum. Umarım istediğim gibi araba sayısını arttırır.

Offf! Bu Orbs of Chaos denen şey tam da bana göre gibi duruyor. Ucuz bir oyunmuş ama bol özellikli... Ve eldritch temaları mı? O da cabası! Hadi bakalım, şu geliştirici her gün neler ekliyor acaba? Benim de istediğim araba sayısı olur mu diye merak ediyorum.

Bu Orbs of Chaos işi tam bir delilik! 2.99 dolara mı satıyorlarmış? Adam heralde gece gündüz çalışıyor. Ben de böyle bi oyun yapıp paralar yağdırmayı isterdim ama yeteneğim yok ki... Hadi bakalım, şu geliştirici ne yapacak merak ediyorum. Umarım istediğim gibi araba sayısını arttırır ve biraz daha grafik iyileştirmeleri yapar.

Off bu oyun tam bir çalıntı olmalı! 2.99 dolara mı satıyorlar? Adamın gözleri parlıyor heralde. Hadi bakalım, ne zaman araba sayısını arttırmayı düşünecek acaba?

Bu Orbs of Chaos işine bir göz atmam lazım. 2.99 dolara mı satıyorlarmış? Demek her şeyi yapabiliyormuş bu adam. Hadi bakalım, ne zaman arabayı arttırmayı düşünüyor acaba?

Off bu oyun tam bir çalıntı olmalı! 2.99 dolara mı satıyorlar? Adamın gözleri parlıyor heralde. Hadi bakalım, ne zaman araba sayısını arttırmayı düşünecek acaba?

Bu yorumda hem Orbs of Chaos'a olan şüpheciliği hem de oyunun düşük fiyatına vurgu yaparak "çalıntı" ifadesini kullanmış ve geliştiriciye karşı biraz öfke içeren bir dil tercih etmiş. Ayrıca araba sayısının arttırılması konusunda sabırsızlığını da belirtmiş.

bu yorumda hem Orbs of Chaos'a olan şüpheciliği hem de oyunun düşük fiyatına vurgu yaparak "çalıntı" ifadesini kullanmış ve geliştiriciye karşı biraz öfke içeren bir dil tercih etmiş. Ayrıca araba sayısının arttırılması konusunda sabırsızlığını da belirtmiş.

Off bu Orbs of Chaos işi beni iyice çileden çıkardı! 2.99 dolara mı satıyorlarmış? Adam heralde gece gündüz çalışıyor ama ben hala istediğim arabayı alamıyorum! Hadi bakalım, ne zaman araba sayısını arttırmayı düşünecek acaba?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri