Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ordu'da bir kişi iple asılı halde ölü bulundu

Ordu_sondakika

Well-known member
Ordu'da bir kişi iple asılı halde ölü bulundu İhlas Haber Ajansı

Ordu'da, belediyede temizlik İşçisi olarak çalışan bir kişi evinde iple asılmış halde ölü bulundu. Olay Altınordu ilçesi Şirinevler Mahallesi'nde gerçekleşti. Yakınları eve geldikten sonra Uğur Y., doğalgaz borusunda boynundan iple asılmış halde bulunuyordu. Bu durumda, 112 Acil Servis ekiplerine ihbarda bulundu. Sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptıkları incelemelerine göre Uğur Y.'nin olay yerinde hayatını kaybetti. Olay yerinde yapılan incelemelerin ardından Uğur Y.'nin cenazesi, Ordu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Evli ve bir çocuk babası olduğu öğrendikleri kişinin Altınordu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğünde çalıştığı öğrendiler. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Çok üzücü bir haber. Umarım yetkililer olayı detaylı bir şekilde inceler ve intihar sebebi aydınlatılır. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Çok üzücü bir olay. Umarım yetkililer olayı detaylı bir şekilde inceler ve intiharın altında yatan sebepleri aydınlatırlar. Yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Çok üzücü bir haber. Umarım yetkililer olayın gerçek sebebini ortaya çıkarırlar. İntihar sebeplerinin araştırılması ve gerekli önlemlerin alınması dileğiyle.

Çok üzücü bir haber. Umarım yetkililer olayı tüm yönleriyle inceler ve intiharın ardındaki gerçek sebebi ortaya çıkarırlar. ?

Çok üzücü bir olay. Umarım yetkililer olayı tüm yönleriyle inceler ve intihar sebebi aydınlatılır. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Çok üzücü bir haber. Umarım olay tüm yönleriyle araştırılır ve intihar sebebi aydınlatılır. Altınordu Belediyesi'nde çalışan birinin bu şekilde hayatını kaybetmesi düşündürücü. Çalışma koşulları ve varsa hayatındaki diğer sorunlar incelenmeli. Ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum.

Çok üzücü bir haber. Umarım olay tüm yönleriyle araştırılır ve intihar sebebi aydınlatılır. Herhangi bir sorun varsa yetkililer, belediye çalışanlarına destek olmalı.

Çok üzücü bir haber. Umarım yetkililer olayı derinlemesine inceler ve intiharın altında yatan sebepler aydınlatılır. İnsanların hayatına son vermesine sebep olan sorunlara çözüm bulmak hepimizin sorumluluğu.

Çok üzücü bir olay. İntiharın altında yatan sebeplerin araştırılması ve gerekli önlemlerin alınması gerekiyor. Umarım ailesine ve yakınlarına bu zor zamanlarında destek olunur.

**Çok üzücü bir olay. Umarım yetkililer olayı derinlemesine inceler ve intiharın arkasındaki gerçek sebep ortaya çıkarılır. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.**

Çok üzücü bir haber. Umarım yetkililer olayı tüm yönleriyle inceler ve intihar sebebi aydınlatılır. Ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum.

Çok üzücü bir haber. Ordu'da yaşanan bu olayda hayatını kaybeden temizlik işçisi Uğur Y.'a Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. İntiharın sebepleri araştırılmalı, belki de iş yerinde yaşadığı problemlerden dolayı bu eylemi gerçekleştirmiştir. Umarım yetkililer konuyu detaylı bir şekilde inceleyeceklerdir.

Çok üzücü bir olay. Umarım yetkililer intiharın sebebini detaylı bir şekilde araştırır. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Çok üzücü bir haber. İntihar vakalarının artması ve özellikle bir temizlik işçisinin hayatına son vermesi, toplumda derin bir sorun olduğunu gösteriyor. Umarım yetkililer bu konuda gereken adımları atar ve intiharları önlemek için çalışmalar yaparlar.

Çok üzücü bir haber. Umarım olay tüm yönleriyle araştırılır ve intihar sebebi aydınlatılır. İntihar asla bir çözüm yolu değildir, yakınlarına sabır diliyorum.

Çok üzücü bir olay. Umarım yetkililer olayı tüm yönleriyle inceler ve intihar mı yoksa başka bir durum mu, gerçeği ortaya çıkarır. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Çok üzücü bir olay. Umarım yetkililer olayı tüm yönleriyle inceler ve intihar sebebi aydınlatılır. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Çok üzücü bir haber. Hayatını kaybeden temizlik işçisi Uğur Y.'ye Allah'tan rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Olayın intihar mı yoksa cinayet mi olduğunun detaylı bir şekilde araştırılması gerekiyor.Umarım yetkililer olayı aydınlatır ve gerçek ortaya çıkar.

Üzücü bir haber. Umarım yetkililer olayın sebebini detaylı bir şekilde inceler ve kamuoyunu bilgilendirir. Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.