Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

orhan kemiksiz

muratarslan45pp

Well-known member
Orhan Kemiksiz ile yapılan röportajı izledim ve çok net bir şekilde görüyorum ki, adam oldukça iddialı ve cesur bir şekilde konuşuyor. Kendi görüşlerini kararlılıkla dile getiriyor ve tartışmaya açık olmadığını net bir şekilde hissettiriyor. Bu durumu, emniyet jargonundaki sorgu teknikleri ile benzerlik taşıyan bir şekilde değerlendirebiliriz. Yani, sorgucu sorgulanan kişiye oldukça yükleyici sorular yönelterek karşısındaki kişiyi zor durumda bırakabiliyor. Orhan Kemiksiz özellikle bu röportajda Yasin'i işaret ediyor ve bunu son derece profesyonelce yapıyor. Delilleri ele alırken dikkatli bir şekilde konuşuyor ve bu delillerin genellikle Yasin'i işaret ettiğini belirtiyor. Ancak, aileyi suçlayabilecek delilleri göz ardı ediyor olması dikkatimi çekti. Bu durum, aileyle ilgili sorulara cevap verirken kaçınılmaz bir şekilde 'bilmiyorum' yanıtını vermesiyle de örtüşüyor. Profesyonelliği ve sözcük seçimi gerçekten dikkate değer. Örneğin, abiyi otobüse bindiren polislerle ilgili "bunun teyidi alındı mı" sorusuna "alınmıştır" cevabını vermesi, detaylara verdiği önemi gösteriyor. Bu detaylar, belki de cinayeti çözecek kritik bilgileri içerebilir. Ancak, Orhan Kemiksiz'in aileyi koruma refleksi geliştirmiş gibi davranması beni şaşırtıyor. Bu motivasyonunun arkasındaki nedeni anlamak gerçekten zor. Rüşvet iddiaları falan da pek inandırıcı gelmiyor. Aile o kadar zengin değil ve Orhan Kemiksiz'in bu dosyayla ilgili çalışmamış olması da düşündürücü. Bu durumda neden aileyi sorgulayacak ya da suçlayacak bilgilere sahip olduğunu merak ediyorum. Belki de bu şekilde daha fazla tepki çekeceğini bildiği için, gündemde kalarak dikkat çekmeye çalışıyor olabilir, kim bilir?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri