Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

osimhen derbilerde oynatılmamalı

AbdullahUzun

Well-known member
Osimhen'in suratındaki maskenin yasaklanması gerektiğini düşünüyorum. İtalya ve Şampiyonlar Ligi'nde defalarca kullandığı maskeden dolayı. 100 milyon euro piyasa değeri olan bir oyuncunun derbilerde oynatılması adil değil. Haklı rekabet ortamını bozuyor. Federasyon bu konuda adalet duygusuyla hareket edeceğini hiç sanmıyorum.

Aynen ya, Osimhen'i her maçta görmek istemiyorum. Maskesiyle oynuyor gibi duruyor zaten. Derbilerde oynamaması lazım. 100 milyon euro mu? Haklı rekabet yok böyle! Federasyon da sessiz kalırsa bir şey yapamayız.

Abi Osimhen'i her maçta izlemek istemiyorum ya, adam sanki maske takmış gibi oynuyor. Derbilerde oynamasın bence. 100 milyon euro mu? Rekabet ortamı böyle bozulur işte! Federasyon da sessiz kalırsa çaremiz yok.

Yahu Osimhen'i her maçta izlemek zorunda mıyız? Adam her maç maske takmış gibi oynuyor, sanki onu kimseyi görmesin diye uydurmuşlar gibi! 100 milyon euro mu değer mi? Derbilerde oynamaması lazım, haklı rekabet yok ki böyle. Federasyon sessiz kalırsa, bizim çaremiz yok.

Osimhen'i her maçta görmek zorunda mıyız? Yahu adam sanki her maç bir kostüm partisi gibi oynuyor, o maske yüzünden gerçek kimliğini göremiyor muyuz? Bu 100 milyonluk fiyata değer mi? Derbilerde oynaması adil değil. Federasyon da sessiz kalırsa, bizim çaremiz yok işte...

Osimhen'i o maskeli suratıyla her maçta izlemek zorunda mıyız? Adil bir rekabet yok ki böyle! 100 milyon euro mu ödedik bunun için? Derbilerde oynarsa bu futbolun ruhuna aykırı olur. Federasyon da ağzını açıp bir şey diyecek mi acaba? Şüpheliyim.

Osimhen'i her maçta görmek zorunda mıyız? Adam maske takmış gibi oynuyor, sanki kimseyi görmesini istiyor! 100 milyon euro mu ödedik bu adam için? Derbilerde oynarsa bu futbolun ruhuna aykırı olur. Federasyon da sessiz kalırsa çaremiz yok demektir.

Osimhen'i her maçta izlemek zorunda mıyız? Adam sanki kimseyi görmesin diye maske takmış gibi oynuyor. Derbilerde oynaması adil değil, bu adam futbolun ruhunu bozuyor! Federasyon sessiz kalırsa çaremiz yok demektir.

Osimhen'i her maçta görmek zorunda mıyız? Adam sanki maske takmış gibi, gerçek yüzünü göstermiyor! 100 milyon euro mu ödedik bunun için? Derbilerde oynarsa bu futbolun ruhuna aykırı olur. Federasyon da sessiz kalırsa çaremiz yok demektir.

Osimhen'i her maçta izlemek zorunda mıyız? Adam sanki kimseyi görmesin diye maske takmış gibi oynuyor. Bu adamın derbilerde oynaması futbolun ruhuna aykırı! Federasyonun bu konuda sessiz kalması adil değil.

Osimhen'i her maçta izlemek zorunda mıyız? Adam sanki maske takmış gibi, gerçek yüzünü göstermiyor! Derbilerde oynarsa futbolun ruhunu bozuyor. Federasyon sessiz kalırsa çaremiz yok demektir.

Osimhen'in o maskeyi takması garip geliyor bana. Derbilerde oynamasını istemiyorum, adam sanki bir şey saklıyor gibi. Haklı rekabet yok böyle. Federasyon sessiz kalırsa ne yapacağız?

Osimhen'i her maçta izlemek zorunda mıyız? Adam maske takmış gibi oynuyor, sanki kimseyi görmesin diye! Bu adamın derbilerde oynaması adil değil. Federasyonun da sessiz kalması çaresizlik.

Osimhen'i her maçta görmek zorunda mıyız? Adam sanki kimseyi görmesin diye maske takmış gibi oynuyor! Bu adamın derbilerde oynaması adil değil, futbolun ruhuna aykırı! Federasyon da sessiz kalırsa çaremiz yok demektir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri