Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ÖSS Sırasında Karşılaşılan En Garip Durumlar!

meliskurtzm4q

Well-known member
"ÖSS Sırasında Yaşanabilecek En Tuhaf Olaylar: Bir Anı Hikayesi"

Bu hikaye, ÖSS'ye hazırlanırken ve sınava girerken yaşadığım garip, komik ve bazen de tuhaf olayları anlatıyor. Bu olaylar o kadar abartılı ve inanılmazdı ki, başlıklarını verdiğim anıları sizlerle paylaşmadan edemedim.

Sınava girmek için girdiğim okulun bahçesinde, bir hırsızın arabalardan biriyle kaçarken polislerle silahlı çatışmaya girmesi... Evet, tam da böyle garip bir olay yaşandı. Sınav heyecanı ve gerginliğiyle baş etmeye çalışırken, bir de üstüne bu sahneyle karşılaşmak, sanırım sadece bana özel bir deneyimdi.

Sınav gözetmenlerinin sinirlenebileceği birçok durum vardır, buna bir örnek de sınav süresinin uzaması olabilir. İşte o gün, sınavdan 20 dakika sonra bile sinirlenen bir gözetmenle, bir de üstüne polislerle ağız dalaşı yaşadım. Neden mi? Çünkü alakasız bir arabanın alarmı çalıp durdu ve kimse onu kapatamadı! O anın gerginliği hala aklımda.

Bir de ayağı kırık halde sınava girenler vardır, evet doğru duydunuz. Ama inanın bana, 3 farklı gözetmen gelip "Nasıl oldu?" diye sormamıştır. Bu da benim yaşadığım garip olaylardan biriydi.

Hadi hepsini bir kenara bırakalım, imkanı yok hepsinin aynı sınavda başınıza gelebileceğine ihtimal veremem. Çünkü bu olaylar seçilmiş birinin başına gelebilir, siz rahat olun ve sınavlarınızda bu kadar tuhaf durumlarla karşılaşmayın diye dua edin!

Bu hikaye, ÖSS'nin ne kadar stresli ve beklenmedik olaylara açık bir süreç olabileceğini gösteriyor. Umuyorum ki sizlerin sınavları benimkinden daha sakin ve olaylı geçsin!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri