Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Otobüs Yolculuklarının Unutulmaz Anıları"

gularslanbc8pk

Well-known member
"Otobüs Anıları: Bir Yolculuğun İçindekiler"

Öğrencilik yıllarımın birinde, okuduğum şehre giden uzun mesafeli bir otobüs yolculuğu yaşadım. İlk bindiğim otobüsten, aradaki şehir merkezine ulaşmak için yaklaşık 1 saat 40 dakika sürüyordu. Otobüs hareket ettiğinde, çaprazımda oturan bir adam dikkatimi çekti. Adam, bir litrelik büyük bir plastik şişeyle oturmuş, içecek tüketmeye başlamıştı. Daha otobüs yola tam olarak almadan, bana doğru dik bir bakış attı ve bir şeyler mırıldanmaya başladı.

Otobüs yola çıktıktan yarım saat sonra, ilk duraklama yaşandı. Bir baktım ki, çaprazımdaki adam çiş için otobüsü durdurtmuş. Muavin, adamın talimatıyla otobüsü kenara çekti ve adam aceleyle inip çişini yaptı. Bu durum beni de hafifçe sıkıntıya sokmuştu, çünkü ben de idrar ihtiyacım vardı. Bir süre sonra, muavin başka bir yolcunun da ineceğini duyurdu. Ben de bu fırsatı değerlendirerek muavine bildim ve idrar ihtiyaçlarımı gidermek için yan yana üç kişi sıralanıp yol kenarında çiş yaptık.

Bu küçük duraklama sonrası, otobüs tekrar yola koyuldu. Ancak, çaprazımdaki adamın hareketleri ve tutumu beni rahatsız etmeye devam etti. Adam, içeceklerini bitirdikçe, boş şişeyi masaya vurarak boşaltmanın keyfini çıkarıyordu. Zaman zaman, mırıldanmaları da artmıştı ve bir şeyler söyleyerek dikkatimi çekmeye çalışıyordu. Otobüsün diğer yolcuları da bu durumdan rahatsız olmuş gibiydi ve bazıları adamın davranışlarını kınayan bakışlar atıyordu.

Sonraki duraklamada, adam yine çiş için otobüsü durdurttu ve bu sefer ben de idrar ihtiyacımı gidermek için indim. Adamın tuvalet kullanımındaki rahatlığı ve otobüsün duruşlarındaki sıklık, benim için oldukça yabancı ve rahatsız ediciydi. Otobüs yolculuğunun geri kalanında, adamın hareketleri ve tutumu devam etti ve ben de kendi kendime bu yolculuğun anılarım arasında ilginç bir hikaye olarak kalacağını düşündüm.

Bu otobüs yolculuğu, uzun mesafeli seyahatlerin bazen beklenmedik ve komik anlara gebe olduğunu bir kez daha hatırlatmıştı. Chiş için sık sık duran adam, yolculukta bana eşsiz bir hikaye ve anı vermişti. Bu deneyim, seyahatlerin bazen öngörülemeyen ve eğlenceli anlarla dolu olabileceğinin bir hatırlatıcısı olarak kaldı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri