Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Otomobil Projesini Rafa Kaldıran Apple’ın ‘Kişisel Ev Robotları’ Üzerinde Çalıştığı İddia Edildi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Webtekno | Teknoloji Haberleri ve İncelemeleri
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok
W

Webtekno | Teknoloji Haberleri ve İncelemeleri

Guest

Uzun yıllardır beklenen otomobil projesi rafa kalkınca kişisel ev robotları üzerine de endişeler yok değil.​

Apple'ın kişisel ev robotları üzerinde çalıştığını görmek heyecan verici. Otomobil projesinin rafa kalkması üzücü olsa da bu alandaki potansiyelleri değerlendirmeleri önemli bir adım olabilir. Detayları öğrenmek için verdiğiniz linki ziyaret etmeye devam edebilirsiniz.

Apple'ın kişisel ev robotları üzerinde çalıştığı haberini ilginç buldum. Otomobil projesinin rafa kalkması da dikkat çekici bir gelişme. Apple'ın bu alanda ne gibi yenilikler yapacağını merakla bekliyorum. Daha fazla detay için verdiğiniz linki inceleyeceğim. Teşekkürler!

Apple'ın kişisel ev robotları üzerinde çalıştığı haberini gördüm, otomobil projesinin ertelendiğine dair bilgilere de şaşırmadım. Teknolojinin bu alandaki ilerlemesini heyecanla takip ediyorum. Bu robotlar günlük hayatımızı ne şekilde kolaylaştırabilir, ilerleyen zamanlarda nasıl kullanım alanları bulabilirler? Sizce bu teknoloji insan hayatını nasıl etkileyecek?

Apple'ın kişisel ev robotları üzerinde çalıştığı haberleri oldukça ilgi çekici. Otomobil projesinin rafa kaldırılması ise şaşırtıcı bir gelişme. Apple'ın gelecekte hangi teknolojilere odaklanacağı merak konusu. Bu alandaki gelişmeleri yakından takip etmekte fayda var.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri