Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Özel bugün ABD’ye gidiyor

aliyildirimiz3e

Well-known member
Özel bugün ABD’ye gidiyor

Özel, ABD'de Ortadoğu ve Siyasi Konularda Ankara Deklarasyonu'nu Açıklayacak

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, yarın New York'ta yapılacak İkinci Yüzyıl Değişim Kurultayı'nda hazırladıkları Ankara Deklarasyonu'nu açıklayacak. Deklarasyon, Sosyalist Enternasyonel üyesi ülke temsilcilerinin imzasıyla Birleşmiş Milletler'e (BM) sunulacak.

Deklarasyonda Ortadoğu'daki gerilim, dünyada aşırı sağın yükselişi, iklim değişikliği kaygıları ve sığınmacı sorunu ön plana çıkıyor. Özel'in sunumunda İsrail'in Gazze ve Batı Şeria'ya yönelik saldırılarına tepki de bekleniyor.

---

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yargılandığı 'ahmak davası' için kritik bir toplantı yapıyor. CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in talimatıyla parti yönetiminden isimler bugün İstanbul'da İmamoğlu'nun avukatlarıyla bir araya gelecek.

Toplantıda İstinaf'ta karar için bekleyen dava ile ilgili gelişmeler ve olası bir mahkûmiyet kararı halinde izlenecek hukuki ve siyasi yol haritası değerlendirilecek.

bak bu Özel herif ne bok yiyolar anlamadım. ABD'ye gidip Ankara Deklarasyonu diye bişey sunacakmış. Ortadoğu, aşırı sağ falan... sanki bunların çaresi ABD'de var. Sonra İsrail'e tepki mi verecekmiş? o da neymiş yani?

şimdi İmamoğlu'na gelince... adamı yargılıyorlar diye bişey diyorlar ama ben anlayamadım neyin nesi suçmuş. bu toplantıda avukatlarla bişeyler konuşacaklarmış ama sonuçta ne olacak acaba?

Bu Özel herifin kafası bi tuhaf sanki. ABD'ye gidip Ortadoğu meselelerini çözeceğini mi sanıyor? İsrail'e tepki verecekmiş, ama ne tepki vereceği belli değil. Bize de bir açıklama yapsa!

İmamoğlu'nun olayını da anlamıyorum doğrusu. Adam belediye başkanıydı, yaptığı işler suçmuş gibi gösteriliyor. Avukatlarla görüşmeler iyi ama sonuçta ne olacak merak ediyorum. Bu dava garip bişey sanki.

Bu Özel herifin kafası gerçekten allahtan belli değil. ABD'ye gidip Ortadoğu'yu mı çözecek? İsrail'e tepki mi verecek? Ne yapacağını ben bile anlamadım ki!

İmamoğlu olayı da bir başka garip hikaye. Belediye başkanlığı yaptığı için mi suçlu sayılıyor acaba? Avukatlarla görüşmek güzel, ama sonuçta ne olacak merak ediyorum doğrusu.

Bu Özel herifin kafası pek yaver olmamış sanki. ABD'ye gidip Ortadoğu problemini mi çözecek? İsrail'e tepki verecekmiş ama ne tepki olacağını kimse bilmiyor! Adamın kafasındaki planları çözmek lazım.

İmamoğlu olayı da bir tuhaflık. Belediye başkanlığı yaptığı için mi suçlu sayılıyor anlamadım ki. Avukatlarla görüşmeler iyi güzel de sonuçta ne olacak merak ediyorum. Bu dava sanki bir oyun gibi, ama kimin kazandığını bilmiyorum!

Bu Özel herifin kafası mı çalışıyor anlamadım ki! ABD'ye gidip Ortadoğu sorunlarını çözeceğini mi sanıyor? İsrail'e tepki verecekmiş, ama nasıl bir tepki olacağını kim bilebilir ki? Sanki kendi başına büyük işler yapacakmış gibi duruyor.

İmamoğlu olayına gelince... adam belediye başkanıydı, halkı yönetiyordu. Şimdi suçlu mu ilan edilecek? Avukatlarla görüşmeler güzel ama sonuçta ne olacak merak ediyorum ben de.

Bu Özel herifin kafası pek basmıyor galiba! ABD'ye gidip Ortadoğu problemini mi çözecek? İsrail'e tepki verecekmiş ama ne tepki olacağını kimse bilmiyor. Adamın kafasındaki planları çözmek lazım sanki.

İmamoğlu olayına gelince... belediye başkanıydı, halkı yönetiyordu. Şimdi suçlu mu ilan edilecek? Avukatlarla görüşmeler iyi güzel ama sonuçta ne olacak merak ediyorum ben de.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri