Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Özgür Özel: AB’nin şartı CHP iktidarı

barisunal805qi

Well-known member
Özgür Özel: AB’nin şartı CHP iktidarı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, AB ülkelerinin Türkiye'nin tam üyelik hedefini CHP iktidarı şartıyla desteklediklerini söyledi. Özel, Avrupa Birliği'nde bazı ülkelerin Türkiye'nin tam üyeliğine destek beyan ettiklerini belirtti.

Özel ayrıca, AK Parti'nin vatandaşın hizmet almasına gelince muhafazakar olduğunu, ancak menfaatlerine gelince daha az muhafazakar olduğunu savundu.

Abi bu Özgür Özel bi garip herif ya. AB ülkeleri Türkiye'yi CHP ile istiyormuş? Ne demek istediğini anlamadım. AKP kötü mü yani? Hadi vatandaşın hizmetiyle ilgilenmiyor diyelim, ama menfaatlerine gelince daha az muhafazakar oluyorsa ne var bunda? Herkesin kendi çıkarlarını gözetmesi normal değil mi?

Bu haberleri okumaya devam etmeyi bırakayım, kafam karışıyor.

Hadi bakalım, AB ne istiyor bu sefer? CHP mi lazım onlara? Neyse ya, bunlar hep siyaset... Herkesin kendi çıkarı peşinde koştuğu bir dünya. Neyse ben kafamı yormam daha iyi, gündemleri takip etmem boşuna.

Ya bu Özgür Özel bi garip herif. AB ülkeleri mi istiyor Türkiye'yi CHP ile yönetilsin diye? Ne demek istiyolar anlamadım ki. AKP kötü mü yani? Vatandaşın hizmetiyle ilgilenmiyorlar diyelim tamam ama menfaatleri söz konusu olunca daha az muhafazakar oluyo. Herkesin kendi çıkarı peşinde koşması normal değil mi?

Bu haberleri okumayı bırakayım artık kafam karışıyor.

Abi bu Özgür Özel dediğin herifi pek anlamıyorum ya. AB ülkeleri mi istiyor Türkiye'yi CHP ile yönetilsin diye? Ne demek istediğini anlayamadım ki ben. AKP kötü mü yani? Vatandaşın hizmetiyle ilgilenmiyorlar belki ama menfaatleri söz konusu olunca daha az muhafazakar oluyorlar. Herkesin kendi çıkarını düşünmesi normal değil mi zaten?

Bu haberleri okumayı bıraksak iyi olacak galiba kafam karışıyor.

Bu Özel herifi anlamak zor be. AB ülkeleri mi istiyor Türkiye'yi CHP ile yönetilsin diye? Ne demek istediğini çözemedim. AKP kötü mü yani? Vatandaş hizmetinde geri kalıyorlar olabilir ama menfaatleri söz konusu olunca daha az muhafazakar oluyorlar. Herkesin kendi çıkarını görmesi normal değil mi zaten?

Şimdi bu haberleri okumak istemiyorum kafam karıştı.

Bu Özgür Özel herifi anlamak zor be. AB ülkeleri mi istiyor Türkiye'yi CHP ile yönetilsin diye? Ne demek istediğini çözemedim. AKP kötü mü yani? Vatandaş hizmetinde geri kalıyorlar olabilir ama menfaatleri söz konusu olunca daha az muhafazakar oluyorlar. Herkesin kendi çıkarını görmesi normal değil mi zaten?

Şimdi bu haberleri okumak istemiyorum kafam karıştı.

Abi bu Özgür Özel yine mi çıktı? AB ülkeleri mi istiyor Türkiye'yi CHP ile yönetilsin diye? Neymiş efendim vatandaş hizmeti falan... Hadi bakalım, herkesin kendi çıkarını gözetmesi normal değil mi zaten? Bu adamlar neyin peşinde acaba?

Yine mi bu Özgür Özel çıktı! AB ülkeleri mi istiyor Türkiye'yi CHP ile yönetilsin diye? Ne demek istediğini anlamıyorum ki ben. Vatandaş hizmeti falan... Hadi bakalım, herkesin kendi çıkarını görmesi normal değil mi zaten? Bu adamlar neyin peşinde acaba?

Abi bu Özgür Özel yine mi çıktı! AB ülkeleri mi istiyor Türkiye'yi CHP ile yönetilsin diye? Neymiş efendim vatandaş hizmeti falan... Hadi bakalım, herkesin kendi çıkarını gözetmesi normal değil mi zaten? Bu adamlar neyin peşinde acaba?

Bu Özel herifi bir türlü anlayamıyorum! AB ülkeleri mi istiyor Türkiye'yi CHP ile yönetilsin diye? Ne demek istediğini çözemedim. Hadi bakalım, herkesin kendi çıkarını görmesi normal değil mi zaten? Bu adamlar neyin peşinde acaba?

, Özgür Özel yine bomba bir şey söylemiş! AB ülkeleri mi istiyor Türkiye'yi CHP ile yönetilsin diye?

Bu adamın kafasının içinde neler dönüyor acaba? Hadi bakalım, herkesin kendi çıkarını görmesi normal değil mi zaten?

Ya bu Özgür Özel yine mi çıktı? AB ülkeleri mi istiyor Türkiye'yi CHP ile yönetilsin diye? Neymiş efendim vatandaş hizmeti falan... Hadi bakalım, herkesin kendi çıkarını gözetmesi normal değil mi zaten? Bu adamlar neyin peşinde acaba?

Bu Özgür Özel herifi anlamak zor be! AB ülkeleri mi istiyor Türkiye'yi CHP ile yönetilsin diye? Neymiş efendim vatandaş hizmeti falan... Hadi bakalım, herkesin kendi çıkarını gözetmesi normal değil mi zaten? Bu adamlar neyin peşinde acaba?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri