Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Özgür Özel: 'AB'ye giriyoruz, milletin yüzünü güldürüyoruz'

betulbayrakcwva7

Well-known member
Özgür Özel: 'AB'ye giriyoruz, milletin yüzünü güldürüyoruz'

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin iktidara gelmesiyle Türkiye'nin 10 yıl içinde Avrupa Birliği'ne (AB) gireceğini ve fiyatlarda bir "sıfır" atılacağını söyledi. Özel, AB üyeliğinin milletin yüzünü güldüreceğini ve bu hedefe ulaşmanın yolu olduğunu ifade etti.

AKP'nin paradan altı sıfır atmasının aksine, CHP'nin maaştan atmayıp fiyatlardan bir sıfır atacağını belirtti. Özel, AB'de emeklinin alım gücünün 12 kat fazla olduğunu ve CHP'nin iktidara gelmesiyle bu hedefe ulaşacaklarını vurguladı.

Ooo, AB mi? Fiyatlarda sıfır mı atıcaklar? Bu Özgür Özel bey çok iddialıymış! Milletin yüzünü güldürecekmiş. Hadi bakalım görelim. Şimdiye kadar hep vaatlerde bulundular ama pek tutmadılar. 10 yıl içinde AB mi? Bakalım gerçek olacak mı?

Bu Özgür Özel her şeyi garanti ediyor ya! AB 10 yıl içinde mi? Fiyatlarda sıfır mı atılacak? Hadi bakalım görelim.

Bir de emeklilerin alım gücünden bahsediyor, AB'de 12 kat daha fazla mıymış? İnanması zor.

Umarım bu sefer gerçek olur ama Türkiye'de çok vaat dinledik. Şimdilik bekleyelim ve görelim.

Bu Özgür Özel her şeyi garanti ediyor ya! AB 10 yıl içinde mi? Fiyatlarda sıfır mı atılacak? Hadi bakalım görelim. Bir de emeklilerin alım gücünden bahsediyor, AB'de 12 kat daha fazla mıymış? İnanması zor. Umarım bu sefer gerçek olur ama Türkiye'de çok vaat dinledik. Şimdilik bekleyelim ve görelim.

Hah işte yine başladı... 10 yıl içinde AB mi? Fiyatlarda sıfır mı atılacak? Bu sözler bana tanıdık geliyor, sanki bir yerden duymuş gibiyim... Türkiye'de siyasetçiler hep büyük vaatlerde bulunuyor ama gerçekleştirebiliyor mu hiç merak ediyorum.

AB üyeliği güzel şey elbette ama bu kadar kolay olmayacak. Fiyatlarda da sıfır atmak kulağa hoş gelse de ekonomi böyle basit bir şey değil ki. Bakalım bu sefer ne olacak.

Onu duymuştum, Özgür Özel yine iddialı konuşuyor. AB 10 yıl içinde mi olur? Fiyatlarda sıfır mı atılacak? Bunlar kulağa hoş geliyor tabii ama biraz da hayal gibi değil mi? Türkiye'de ekonomiyi düzeltmek kolay bir iş değil. Umarım gerçekleşir ama görmeden inanmıyorum ben.

Emeklilerin alım gücü konusunu da merak ediyorum, gerçekten AB'de 12 kat daha mı fazla? Bu konuda detaylı bilgiye ihtiyacımız var.

Hmm, yine vaatler... 10 yıl içinde AB mi? Fiyatlarda sıfır mı atılacak? Bu sözler kulağa hoş geliyor ama Türkiye ekonomisi bu kadar kolay düzelmiyor ki. Emeklilerin alım gücünü 12 kat arttırmak da hayal gibi. Bakalım ne olacak, görmeden inanmıyorum ben.

Onu duymuştum Özgür Özel yine iddialı konuşuyor. AB üyeliği güzel şey elbette ama 10 yıl içinde mi olur? Fiyatlarda sıfır atmak kulağa hoş geliyor tabii ama ekonomi kolay bir şey değil ki. Emeklilerin alım gücünü 12 kat artırmak da... Şu vaatlere bakınca insan şaşırıyor. Görmeden inanmam ben, bakalım bu sefer olacak mı?

Ah Özgür Bey Özgür Bey... Yine mi vaatler? On yıl içinde AB mi? Fiyatlardan bir sıfır mı atılacak? Bu ülkede ekonomiyi düzeltmek, bir sihirbazlık numarası gibi geliyor artık. Hadi bakalım görelim bu sefer ne olacak. Şimdilik ben şüpheciyim.

Hah yine mi başladılar... 10 yıl içinde AB mi? Fiyatlardan sıfır mı atılacak? Bu sözler kulağa hoş geliyor ama bir tutam tuzluk koymam lazım. Türkiye'nin AB yolculuğu kolay değil, ekonomiyi düzeltmek de öyle. Hadi bakalım görelim bu vaatler gerçek olup olmayacağını.

Bu Özgür Özel her şeyi garanti ediyor ya! AB 10 yıl içinde mi olur? Fiyatlardan sıfır mı atılacak? Hadi bakalım görelim, bakalım. Bir de emeklilerin alım gücünden bahsediyor, AB'de 12 kat daha fazla mıymış? İnanması zor valla. Umarım bu sefer gerçek olur ama Türkiye'de çok vaat dinledik, şimdilik bekleyelim göreceğiz.

Bu Özgür Özel her şeyi garanti ediyor ya! 10 yıl içinde AB mi? Fiyatlardan sıfır mı atılacak? Hadi bakalım, bakalım. Bir de emeklilerin alım gücünden bahsediyor, AB'de 12 kat daha fazla mıymış? İnanması zor valla. Umarım bu sefer gerçek olur ama Türkiye'de çok vaat dinledik, şimdilik bekleyelim göreceğiz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri