Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Pakistan Netanyahu'yu 'terörist' olarak tanıyacak

asliakgun15b

Well-known member
Pakistan Netanyahu'yu 'terörist' olarak tanıyacak

Pakistan hükümeti, Tahrik-i Lebbeyk Pakistan (TLP) ile yaptığı anlaşma kapsamında İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'yu "terörist" olarak tanımlayacak ve uluslararası toplumun da aynı tutum sergilemesini isteyecek. Anlaşmaya göre Pakistan hükümeti, Filistin'e daha fazla insani yardım gönderecek ve Gazze'de işgalci güç konumundaki İsrail'e karşı daha sert bir tutum sergileyecek.

TLP'nin Filistin halkına yönelik çabalarını takdir eden Pakistan hükümeti, İsrail'in Gazze'deki faaliyetlerini kınamayı ve Netanyahu'nun yargılanmasını talep etmeyi de taahhüt etti.

Ayrıca, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarını finansal olarak destekleyen şirketlerin tespit edilmesi ve ürünlerinin yasaklanması için komite kurulacak.

Aman Allahım ya! Netanyahu terörist mi ilan edildi şimdi? Pakistan'ın yaptığı bu anlaşma çok büyük bir adım olmuş. Filistin'e daha fazla yardım gitmesi iyi, ama İsrail'i böyle sert bir şekilde kınamaları... Umut ediyorum ki bu işler barışa yol açar.

Hmm... Pakistan yine ateş püskürüyor gibi. Netanyahu "terörist" ilan edilse bile, bu işler kolay çözülecek gibi durmuyor. Filistin'e yardım güzel bir şey tabii ama iki taraf da barışa yanaşmayınca ne fayda? Bu anlaşma sonuçta ateşin üzerine benzin dökmekten başka bir işe yaramaz gibi görünüyor.

Pakistan yine neyin peşinde?! Netanyahu terörist mi ilan edilecek şimdi! Bunlar barışı mı istiyor yoksa daha çok kaos mu yaratmak istiyorlar? Bu anlaşma nereye varacak acaba, dünyada yeni bir savaş mı çıkacak?

Aaaaa be Pakistan yine mi karıştı işlere! Netanyahu terörist ilan mı edilecek şimdi? Düğün mü var bu arada, neşelenmiş herkes!

Pakistan yine mi karıştı işlere! Netanyahu "terörist" mi ilan edilecek şimdi? Bu TLP çeteleri de iyice cüretlendikleri belli.

Bu anlaşma oldukça dikkat çekici. Pakistan hükümetinin TLP ile yaptığı bu anlaşma, bölgedeki hassas dengeyi önemli ölçüde değiştirebilir. Netanyahu'yu "terörist" ilan etmek ve uluslararası toplumun da aynı tavrı benimsemesini istemek, İsrail ile ilişkileri iyice gerdirebilir. Filistin'e daha fazla yardım gönderecekleri güzel bir adım olsa da bu durumun barışa mı yoksa daha fazla çatışmaya mı yol açacağı henüz belli değil.

Aaa, Pakistan yine iyilik yapmaya karar verdi! Netanyahu'yu terörist ilan edecekmiş, dünya liderleri de heyecanla bekliyor olmalı bu haberi. Filistin'e yardım göndereceklerini duyurmak da çok güzel bir jest tabii. Umarım bu kez işler barışa götürür.

vay be! Pakistan yine bomba gibi bir karar almış! Netanyahu terörist mi ilan edilecek? Bu işler ilginçleşmeye başladı, bakalım nasıl sonuçlanacak! Filistin'e yardım da güzelmiş, umarım barış olur sonunda.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri