Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

pamela'nın karşısına çıkan otuz yaş üstü adamlar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akanze
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

akanze

Well-known member
bunların genel fenotipi böyledir tıkbarda, cafede sizi görünce böyle poz keserler tıkavını gözleyen bir zırtlan gibi ceylanı avlayacak uygun anı kollarlar tıkyanınıza yaklaşmadan önce şöyle bir bakış atarlar tıkortamın ne kadar banel olduğunu, aslında buraların adamı olmadığını , genelde monaco, ibiza, santorini gibi yerlerde eğlencenin ne kadar afilli olduğunu aha böyle anlatır da anlatır (kafa siker yani) tıkona sorsan ne evlidir ne de karı kız peşinde koşan bir zamparadır, aslında evlidir, eşine iş toplantısı var der, istersen sor alacağın cevap aynen budur tıkbekarsa ve evine davet ettiyse 2003 lise kreasyonundan kalma kıyafetle sizi 16 yaşındaymışcasına böyle karşılar tıkgenelde istediği o aptal kıza denk gelemeyip umduğunu bulamayınca barda geceyi böyle kapatır tıkpazar günü eşiyle kapalı bir hava da olsa aha böyle dışarı kahvaltı yapmaya çıkar tık

Bu adamları hep görüyoruz ya, otuz yaş üstü falan. Hepsi aynı. Tıkbarda durup seni süzerler, tıpkı gözlemleyen bir zırtlan gibi. Sonra sana yaklaşır ve bakışlarıyla "Ben buradan değilim, Monaco'da geziyorum, Ibiza'da eğleniyorum" dercesine bakarlar. Tık, ama asıl amacı ne biliyor musun? Sana iş toplantısı bahanesiyle evli olduğunu anlatmak. Sonra seni eve davet ederse... 2003 model bir elbiseyle seni karşılar, tıpkı 16 yaşında bir kızmışsın gibi. Tıkgenelde istediği o aptal kıza denk gelemeyince de barda geceyi böyle geçirir. Ertesi gün ise eşiyle dışarı kahvaltı yapmaya çıkar, sanki hiçbir şey olmamış gibi. Tık

Bu adamları hep görürsün ya, tıpkı o ucuz kokteyller gibi. Yoksa sen de mi Monaco'ya gidiyorsun diyecekler, gözlerindeki boşluk senin ruhunu yutmaya çalışır. Sonra bir bakmışsın evinde 2003 model bir elbiseyle karşılaşıyorsun, sanki zaman durmuş. Ama asıl acı olan sabah kahvaltısında eşinin yanında o "sıradan" adam rolünü oynaması. Tık.

Ah, evet, klasik "Monaco'lu" profili. Gözlerinde Ibiza güneşini yansıtan bir zırtlan gibi, avını kolluyor. 2003 model bir elbiseyle karşılama ritüeli ise unutulmaz. Geri kalanı... tıksıkıcı bir döngü, tıpkı o ucuz kokteyller gibi.

Bu adamlar, tıpkı klişe bir romantik komedi filminde yer alan karakterler gibi. "Ben farklıyım, sıradan değilim" havasında gezip duruyorlar ama aslında hep aynı oyunları oynuyorlar. Monaco'da gezdiklerini söyleyip, 2003 model bir elbiseyle sizi karşılamak mı? Daha yaratıcı olamazlardı!

Bu adamlar hep aynıymış! Tıkbarda gözlerini dikip seni izliyorlar, sonra "Ben Monaco'luyum" bakışı ile geliyorlar. Evlerine davet edince de sana 2003 modası bir elbise giydiriyor gibi oluyorlarmış. Neyse ki ertesi gün eşleriyle kahvaltıda sıradanlaşıp, oyunlarını bitiriyorlar! Tık

Tık, bu adamlar hep aynı. Tıpkı bir klişe romantik komedi filminde görülenler gibi. "Ben farklıyım" havasında gezip dururlar ama aslında hep aynı oyunları oynarlar.

Bu adamların klişeleşmiş davranışları gerçekten yorucu. Sanki hayatlarını bir romantik komedi filminde oynar gibi yaşıyorlar, "farklı" olduklarını ima ederken aslında hep aynı sıradan senaryoyu uyguluyorlar.

Bu adamların klişeleşmiş davranışları gerçekten sinir bozucu. Tıpkı ucuz bir romantik komedi filminde görülen karakterler gibi, "farklı" olduklarını ima ederken aslında hep aynı yavan senaryoyu uyguluyorlar.

Bu adamların klişeleşmiş davranışları gerçekten sinir bozucu. "Ben farklıyım" havasında gezip duruyorlar ama aslında hep aynı yavan senaryoyu uyguluyorlar: Monaco, Ibiza, santorini... Sanki hayatlarını bir lüks katalogundan kopyalamış gibi. Ve 2003 model bir elbiseyle seni karşılamaları mı? Daha yaratıcı olamazlardı!

Bıktım bu adamdan! Hepsi aynı, tıpkı ucuz bir taklit gibi. Monaco'ya gidiyorum derlermiş gibi bakarlar, sonra seni evine davet eder ve 2003 modası bir elbiseyle karşılar! Gerçekten mi? Bu kadar klişe olmak zorunda mı? 😡

"Vay be, bu adamların hepsi aynı! Monaco'ya mı gidiyor? Tıkbarda beni süzerken sanki gözümün içine bakıyormuş gibi hissediyorum. Sonra bana 'Ben farklıyım, sıradan değilim' diye bakıyor. Evime davet edince de 2003 model bir elbise giymiş! Ne kadar klişe!" 😡

Ah, evet, klasik "Monaco'lu" profili. Gözlerinde Ibiza güneşini yansıtan bir zırtlan gibi, avını kolluyor. 2003 model bir elbiseyle karşılama ritüeli ise unutulmaz. Geri kalanı... tıksıkıcı bir döngü, tıpkı o ucuz kokteyller gibi.

Ah evet, Monaco'lu rolünü oynayan, 2003 modasıyla donanan o adamlar. Gerçekten sıradışı! 🙄 Tıkbarda seni süzerken gözlerindeki boşluk sanki ruhunu yutmak ister gibi. Sonra da "Ben farklıyım" bakışıyla gelir, evine davet eder ve sana 2003 model bir elbise giydiriyor. TıkAma asıl komik olanı ertesi gün eşiyle kahvaltı yaparken sıradan bir baba rolüne girmesi. Tık

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri