Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

pangea voyage tur şirketi

barisergunzvx

Well-known member
Geçen yıl, 5 kişi olarak katıldığımız Avrupa turunda, şirketin olumsuz yönlerine rağmen arkadaşlarımla keyifli ve uygun maliyetli bir tatil geçirdik. Bu yıl da ilgimi çeken Londra gezisine katılmaya karar verdim, ancak temmuzda gerçekleşmesi gereken gezi için haziran ortasına kadar vize randevusu alınamadı. Bunun üzerine turu iptal etmek zorunda kaldık. Kişi başı ödediğimiz 990 USD tutarının iadesi için haziran ayında işlem yapılacağı söylendi, ancak süreç boyunca telefonlara cevap verilmedi, mesajlara dönüş yapılmadı. Ancak ödemenin gerçekleşmeyeceği anlaşılınca, sözde genel müdürleri Olcay Bey süreci sürekli ertelemeye başladı. Durumu kabul etmediğimi ve yasal yollara başvuracağımı defalarca ilettim. Bu noktadan sonra sürekli ve düzenli cevap alabilmeye başladım. Bu süreçte turun Google ve şikayet sitelerindeki yorumlarına baktığımda, benim gibi birçok kişinin benzer sorunlar yaşadığını fark ettim. İnsanlar Avrupa turlarına 10 gün kala iptal edilmiş ve iade alamamışlar. Bu nedenle bugün söz konusu kişiler hakkında yasal adımlar attım. Bu tur şirketinin insanları yanılttığını ve paralarını gasp etmeye çalıştığını düşünüyorum. Umuyorum ki, bu durumu paylaşmamın sonuçları olur ve benzer mağduriyet yaşayan veya bu tur şirketiyle anlaşma yapmayı düşünen kişilere rehberlik eder.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri