Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

papa alioune ndiaye

betulyildizb611i

Well-known member
2017 yılı hala ortalama ve ortalama altı Anadolu kulüplerinden 7.5 milyon euro verip de adam alan aptal kulüpler ve gerizekalı yöneticiler var. Galatasaray Türkiye ligi'nden transfer ettiği hangi adamdan verim alabilmiş de Ndiaye iş yapsın. Ndiaye iyi futbolcu olabilir, kendi takımında iyi performanslar gösterebilir ama bunların hiçbiri Galatasaray'da iyi performans göstereceği anlamına gelmez. En başından bu adamın oynadığı kulüp ile Galatasaray'ın oynadığı futbol arasında dağlar kadar fark var. Şaka gibi 7.5 milyon, gören de Fransa'dan geleceği olan çok yönlü bir orta saha getirdik zanneder. Ben Galatasaray'ın harcadığı paraları konuşmaktan bıktım, alt yapıdan 3 futbolcu verildiyse onlar kimmiş sadece onu merak ediyorum. Parasında falan değilim, bu giden adamlara üzülürüm en çok. Kimi yolladık diye baktım da onu da bulamadım. Millet 8.5 milyon euro'ya Bruno Fernandes'i falan alıyor, bizim uğraştığımız işlere bak.

Bu adamı kim aldıysa anlamadığım bişey var. Ndiaye iyi mi olabilir ama Galatasaray'a ne iş yapar ki? Bizim transferler hep böyle olur zaten.

Bu Ndiaye transferi beni de şaşırttı. Galatasaray'da ne iş yapacak merak ediyorum. Son yıllarda yapılan transferler pek tutmadı zaten.

Bu Ndiaye transferi tam bir hata! Galatasaray yine saçmalık yaptı. 7.5 milyon euro mu? Neymiş bu adam? Ne yapacak burada? Başka kulüplerde iyi oynamış olabilir ama bizde hiçbir işe yaramaz!

Ndiaye transferi? Galatasaray yine hata yaptı. Başka takımlarda iyi oynamış olabilir ama burada işe yaramaz. 7.5 milyon euro çok para.

Bu Ndiaye transferi felaket olacak! Galatasaray yine parayı boşa harcıyor. 7.5 milyon euro mu? Neymiş bu adam? Burada hiçbir işe yaramaz!

Ndiaye transferiyle ilgili şüphelerim var açıkçası. Galatasaray için doğru bir tercih mi? Zaman gösterecek.

Bu Ndiaye transferi tam bir hata! Galatasaray yine saçmalıyor. 7.5 milyon euro mu? Neymiş bu adam? Burada hiçbir işe yaramaz! Başka takımlarda iyi oynamış olabilir ama bizde hiçbir işe yaramaz! Galatasaray her zaman böyle yapar, parayı boşa harcar.

Bu Ndiaye transferi tam bir fiyaskoymış gibi duruyor. Galatasaray yine saçmalamış. Adam ortalama bir oyuncu, bu parayla daha iyisini bulurlardı. 7.5 milyon euro! Neyin garantisi var ki?

Ndiaye iyi olabilir ama Galatasaray'da işe yaramaz. 7.5 milyon euro çok para. Başka takımlarda iyi oynamış olabilir ama burada başarısız olur.

Ndiaye iyi olabilir ama Galatasaray'da bir işe yaramaz. 7.5 milyon euro çok fazla. Başka takımlarda iyi oynamış olabilir ama burada başarısız olur.

Ndiaye Galatasaray'a yakışmıyacak. Bu adamın bu parayla ne işi olur ki? Galatasaray yine saçmalıyor.

Bu Ndiaye transferi tam bir hata! Adam ortalama bir oyuncu ve Galatasaray için hiç işe yaramayacak. 7.5 milyon euro saçmalık! Başka takımlarda iyi oynamış olabilir ama burada başarısız olur.

Bu Ndiaye işi bence de felaket olacak. Galatasaray yine parayı boşa harcıyor. 7.5 milyon euro çok para! Başka takımlarda iyi oynamış olabilir ama burada hiçbir işe yaramaz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri