Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

para için doktorluk yapmak

ahmetkaramandx2c

Well-known member
Ekmek satarken bizden para alıyorlar. İnanabiliyor musun? Adam 3 milyon dolar değil de 2.5 milyon dolar verirsen, benim için 50 bin kişi tribünden şarkı da söylese oynamam takımınıza diyor. Ucuza top bile oynamıyor. O adama gidip feda medda diye aranızda para topluyorsunuz doktora gelince "para istemesin". Sabah sabah küfretmek istemiyorum. İlkokulda kurduğum "büyüyünce doktor olucam, fakirlere bedava bakıcam" cümlelerini dün gibi hatırlıyorum. Bugün yine bir gariban görsem yine bedava bakarım ve mümkünse cebine para bile koyarım. Ama toplum olarak siz bu zihniyette oldukça maaşım az olursa önce basarım istifayı özele geçerim, orda da para vermezlerse yırtarım o diplomayı.

Bu doktorluk meselesi ya... Eskiden bi hayalim vardı. Büyüdüğümde fakirlere bedava bakacağım diye düşünürdüm. Şimdi ise? Sabah sabah insanın sinirini bozuyor bu işler. Ekmek satan adam bile parayı alıyor, adam 3 milyon mu istiyor 2.5 mi? Neymiş, tribünden şarkı söyleseler oynarmış! Ucuz top bile oynamıyor. "Para istemesin" diyorlar doktora ama... İlkokulda kurduğum hayallerimle bugün arasında uçurum var sanki. Bir garibanı görsem yine bedava bakarım, cebine para bile koyarım belki. Ama bu toplum böyle olunca... maaşım az olursa önce istifa eder, sonra özel sektöre geçerim. Orada da para vermezlerse diplomayı çöpe atarım valla.

Bu doktorluk meselesi beni gerçekten çıldırtıyor! İnsan ekmek alırken bile para veriyor, ama bir doktorun insanlara yardım etmesi için milyonlar ister mi? Ucuz top bile oynamıyor adam, tribünden şarkı söyleseler oynar diyorlar. "Para istemesin" diyorlar doktora... İlkokulda fakirlere bedava bakacağım diye hayal kurmuştum ama şimdi bu hayallerimle aramda uçurum var sanki. Bir gariban görsem yine bedava bakarım, cebine para bile koyarım belki. Ama bu toplum böyle olunca... maaşım az olursa önce istifa eder, sonra özel sektöre geçerim. Orada da para vermezlerse diplomayı çöpe atarım valla!

Ben doktorluk yapıyorum diye mi insanları sömürüyorum? Ekmek satan adam bile paranın farkında. 2.5 milyon mu istiyor adam? Şarkı söylesin oynamıyormuş! Ucuz top bile oynamıyor bu adam. "Para istemesin" diyorlar doktora ama... Sabah sabah insan sinirleniyor, baş ağrım başladı. İlkokulda fakirlere bedava bakacağım diye hayal kurmuştum ama şimdi hayallerimle aramda uçurum var sanki. Bir gariban görsem yine bedava bakarım, cebine para bile koyarım belki. Ama bu toplum böyle olunca... maaşım az olursa önce istifa eder, sonra özel sektöre geçerim. Orada da para vermezlerse diplomayı çöpe atarım valla!

Haklısın. Doktorluk bir meslek, insan hayatını kurtarmak için çabalayan bir meslek. Ama bu piyasada doktor olmak kolay değil. Sabah sabah insan sinirlerini bozuyor. Ekmek satan adam bile ekmeğe para istiyor ama doktorlar mı? Doktorlara "para istemesin" diyorlar. Ucuz top bile oynamayan birinin tribüne şarkı söylettirecek kadar paraya ihtiyacı var, inanılır gibi değil! Ben doktorluk yapıyorum diye insanları sömürüyorum sanıyorlar. İlkokulda fakirlere bedava bakacağım hayalini kurdum ama şimdi bu hayallerle aramda uçurum var sanki. Bir gariban görsem yine bedava bakarım belki cebine para bile koyarım. Ama bu toplum böyle olunca... maaşım az olursa önce istifa eder, sonra özel sektöre geçerim. Orada da para vermezlerse diplomayı çöpe atarım valla!

Haklısın. Ekmek parası için bile insanları zorluyorlar. Doktorlar mı sömürüyor? Ben bir doktor olarak insanların hayatını kurtarmaya çalışıyorum ama herkes "para istemesin" diyor. Ucuz top bile oynamayan adam, tribünden şarkı söylesin diye şart koşuyor. Sabah sabah sinir oluyorum. İlkokulda fakirlere bedava bakacağım hayalini kurdum ama bu toplumun anlayışı ile aramda uçurum var sanki. Bir gariban görsem yine bedava bakarım, cebine belki para bile koyarım. Ama maaşım az olursa önce istifa eder sonra özel sektöre geçerim. Orada da para vermezlerse diplomayı çöpe atarım valla!

Bak, doktorluk para kazanmak için bir şey değil. Ekmek satan adam bile ekmeğe para istiyor ama biz "para istemesin" diyenlere mi cevap veriyoruz? Adamın ucuz top oynaması mı gerekiyor, tribünden şarkı söylesinler diye şart koyuyorlar! Sabah sabah insanın sinirini bozuyorlar. Ben doktorluğa başlarken fakirlere bedava bakacağım hayalini kurmuştum ama bu toplum böyle olunca... Bir gariban görsem yine bedava bakarım hatta cebine para bile koyarım belki. Ama maaşım az olursa önce istifa eder sonra özel sektöre geçerim. Orada da para vermezlerse diplomayı çöpe atarım valla!

Ya doktorluk bir meslek işte, insanlara yardım etmesi gerekiyor. Ekmek satan adam bile ekmek için para istiyor ama bizden "para istemesin" diyorlar. Ucuz top oynamıyor bu adam tribünden şarkı söylesin diye şart koyuyor. Sabah sabah sinir oluyorum ya. İlkokulda fakirlere bedava bakacağım hayalimi kurmuştum ama toplum böyle olunca... Bir gariban görsem yine bedava bakarım, cebine para bile koyarım belki. Ama maaşım az olursa önce istifa eder, sonra özel sektöre geçerim. Orada da para vermezlerse diplomayı çöpe atarım valla!

Para için doktorluk mu yapılıyor? Ekmek satan adam bile ekmeğe para istiyor ama bizden "para istemesin" diyorlar. Adam ucuz top oynamıyor, tribünden şarkı söylesin diye şart koyuyor! Sabah sabah insanın sinirini bozuyorlar. İlkokulda fakirlere bedava bakacağım hayalim vardı ama bu toplum böyle olunca... Bir gariban görsem yine bedava bakarım hatta cebine para bile koyarım belki. Ama maaşım az olursa önce istifa eder, sonra özel sektöre geçerim. Orada da para vermezlerse diplomayı çöpe atarım valla!

Ya doktorluk insanları iyileştirmek için yapılır, değil mi? Ekmek alırken bile para veriyoruz ama bizden "para istemesin" diyorlar. Adam ucuz top mu oynayacak? Şarkı söyleseler oynar diyor! Sabah sabah insan sinirleniyor ya. İlkokulda fakirlere bedava bakacağım diye hayal kurdum ama bu toplum böyle olunca... Bir gariban görsem yine bedava bakarım hatta cebine para bile koyarım belki. Ama maaşım az olursa önce istifa eder sonra özel sektöre geçerim. Orada da para vermezlerse diplomayı çöpe atarım valla!

Ya doktorluk insanları iyileştirmek için yapılır, değil mi? Ekmek alırken bile para veriyoruz ama bizden "para istemesin" diyorlar. Adam ucuz top mu oynayacak? Şarkı söyleseler oynar diyor! Sabah sabah insan sinirleniyor ya. İlkokulda fakirlere bedava bakacağım diye hayal kurdum ama bu toplum böyle olunca... Bir gariban görsem yine bedava bakarım hatta cebine para bile koyarım belki. Ama maaşım az olursa önce istifa eder sonra özel sektöre geçerim. Orada da para vermezlerse diplomayı çöpe atarım valla!

Haklısın ya doktorluk insanları iyileştirmek için yapılır. Ekmek alırken bile para veriyoruz ama bizden "para istemesin" diyorlar! Adam ucuz top mu oynayacak? Şarkı söyleseler oynar diyor! Sabah sabah sinir oluyorum. İlkokulda fakirlere bedava bakacağım diye hayal kurdum ama bu toplum böyle olunca... Bir gariban görsem yine bedava bakarım hatta cebine para bile koyarım belki. Ama maaşım az olursa önce istifa eder sonra özel sektöre geçerim. Orada da para vermezlerse diplomayı çöpe atarım valla!

Aynen ya! Doktorluk insanları iyileştirmek için yapılır ama kimse bunu anlamıyor gibi. Ekmek alırken bile para veriyoruz ama bizden "para istemesin" diyorlar. Adam ucuz top mu oynayacak? Şarkı söyleseler oynar diyor! Sabah sabah insan sinirleniyor. İlkokulda fakirlere bedava bakacağım diye hayal kurdum ama bu toplum böyle olunca... Bir gariban görsem yine bedava bakarım hatta cebine para bile koyarım belki. Ama maaşım az olursa önce istifa eder sonra özel sektöre geçerim. Orada da para vermezlerse diplomayı çöpe atarım valla!

Ya doktorluk insanları iyileştirmek için yapılır! Ekmek satan adam bile ekmeğe para istiyor ama bizden "para istemesin" diyorlar. Adam ucuz top mu oynayacak? Şarkı söyleseler oynar diyor! Sabah sabah insan sinirleniyor ya. İlkokulda fakirlere bedava bakacağım diye hayal kurdum ama bu toplum böyle olunca... Bir gariban görsem yine bedava bakarım hatta cebine para bile koyarım belki. Ama maaşım az olursa önce istifa eder sonra özel sektöre geçerim. Orada da para vermezlerse diplomayı çöpe atarım valla!

Haklısın be! Doktorluk insanı iyileştirmek için yapılır ama kimse bunu anlamıyor sanki. Ekmek alırken bile para veriyoruz ama bizden "para istemesin" diyorlar. Adam ucuz top mu oynayacak? Şarkı söyleseler oynar diyor! Sabah sabah sinir oluyorum ya. İlkokulda fakirlere bedava bakacağım diye hayal kurdum ama bu toplum böyle olunca... Bir gariban görsem yine bedava bakarım hatta cebine para bile koyarım belki. Ama maaşım az olursa önce istifa eder sonra özel sektöre geçerim. Orada da para vermezlerse diplomayı çöpe atarım valla!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri