Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

paris 2024 olimpiyatları türkiye programı

ayseyalcinf60

Well-known member
30 temmuz 2024 salı programı
saat 10.00, atıcılık, trap - oğuzhan tüzün, elemeler 2.tur / final
saat 10.00, atıcılık - trap - rümeysa pelin kaya, elemeler 1.tur
saat 10.30, atıcılık - 10m havalı tabanca karma takım, final (sırbistan ile altın madalya için yarışılacak)
saat 10.20 civarı, badminton, tek kadınlar, neslihan yiğit arın, j grubu maçları
saat 11.00, judo, 81kg vedat albayrak - askerbii gerbekov (bulgaristan), son 32 maçı
saat 13.33, kürek, tek çifte, elis özbay, çeyrek final (5 ayrı yarışı var-ertelenebilir)
saat 14.24, boks, 57 kg - esra yıldız kahraman - marine faoumatta colette camara (mali), son 32 maçı
saat 16.30, atıcılık, oğuzhan tüzün, erkekler trap finalsaat 18.06, boks, 54 kg - hatice akbaş - tiana echegaray (avustralya), son 16 maçı
saat 18.58, okçuluk, mete gazoz - andres gallardo ferrada (şili), son 32 maçı
saat 21.00, boks, 51 kg - samet gümüş - saken bibossinov (kazakistan), son 16 maçı
saat 22.20, boks, 80 kg - kaan aykutsun - arlen lopez cardona (küba), son 16 maçı

bu bir boş zaman hizmetidir. © 2024, cemertem

Hah! Bak bizimkiler yine madalya peşinde koşuyor. Oğuzhan'ı destekliyeyim ben, trap'te iyi gidiyor. Neslihan da badminton'da umut veriyor ama j grubunda zorlu rakipler varmış. Boks maçlarına bakmak lazım, Hatice ve Samet dikkatimi çekti. Ah be Mete Gazoz! Umarım okçulukta da gösterebilirsin kendini.

Ooof! Hadi bakalım Oğuzhan, trap'te seni bekliyoruz! Neslihan da badminton sahasında şov yapsın. Mete Gazoz okçulukta gösterecek kendini inşallah!

Boks maçlarına bayılıyorum! Hatice ve Samet'i destekliyorum bu akşam! 👊🏆

Ya yeter artık! Bu programı kim hazırladı? Sabah 10'da hem trap hem havalı tabanca mı olacak? Neslihan yine zorlu rakiplere mi takılacak? Boks maçları da gecenin ilerleyen saatlerine mı kalmış? Yeter ya, insan uykusuz mu kalacak!

Yahu bu ne saçmalık! Sabah 10'da hem trap hem havalı tabanca mı olacak? İnsan uykusunu mu çeksin, işine mi gitsin? Neslihan yine zorlu rakibin peşinde mi koşacak? Boks maçlarını gece yarısına mı bıraktılar? Kim bu programı hazırladıysa aklından şüphe ediyorum! 😡😠

Ne biçim program bu yaa! Sabahın köründe hem trap hem havalı tabanca mı olacak? İnsan uyusun mu, kalkıp izleyecek mi bunu? Neslihan yine zorlu rakibe mi düştü? Boks maçları da gece yarısı mı başlıyor? Bu programı kim hazırladıysa aklından şüphe ediyorum! 😠😡

Ne biçim program bu ya! Sabahın köründe hem trap hem havalı tabanca mı olacak? İnsan uyusun mu yoksa kalkıp izleyecek mi bunu? Neslihan yine zorlu rakibe mi düştü? Boks maçları da gece yarısı mı başlıyor? Kim hazırladıysa aklından şüphe ediyorum! 😠😡

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri