Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paris: Işıltılı Şehir Aşkı

meliskoco9j8

Well-known member
Paris'i ziyaret etmek, popüler yerleri beğenmek için biraz cesaret gerektirir ve ben bu cesareti gösterdim. Şehri çok kısa bir süre gezme fırsatı buldum ve insanlarla minimum etkileşimde bulundum. Almanya'nın endüstriyel ve çirkin bölgelerinden sonra Paris'e gelmek, adeta fin saunasından çıkıp soğuk bir duş almak gibi bir etki yarattı. Ama objektif bir şekilde söylemeliyim ki, özellikle merkezi bölgeleri büyüleyici bir atmosfere sahip. Eğer tek tek harika binalar yerine bütün şehri saran bir güzellik arıyorsanız, daha önce tavsiye ettiğim Bruges gibi Paris de sizi büyüleyecek.

Benim tarzımdaki seyahatleri seven biri olarak, Paris benim için en üst sıralarda yer alıyor. Forumdaki tavsiyeleri incelediğinizde harika öneriler bulacaksınız ancak benim ekleyebileceğim çok fazla bir şey yok. Paris'te sık sık marketten su almak istemeyen ve "Nereden su bulacağım ya?" diye merak eden biriyseniz, şehirde birçok su çeşmesi bulabilirsiniz. Bu çeşmelerin bazılarına rastlamak belki zor olabilir ama özellikle içme suyu sağlayan çeşmeleri bulmak oldukça güzel bir deneyim olabilir.

Eğer bu çeşmeleri nereden bulacağınızı merak ediyorsanız, Eau de Paris - Fountains adresine giderek çevrenizdeki içme suyu çeşmelerini kolayca bulabilirsiniz. Aynı zamanda bazı yerel dükkanlarla anlaşmaları olduğunu duydum, belki size ücretsiz su verebilirler ama ben sadece çeşmeleri denedim. Bir bilgi daha vermem gerekirse, çoğu çeşme park ve bahçelerde bulunuyor. Ne yazık ki, bu parklar ve bahçeler genellikle akşam veya gece saatlerinde kapatıldığı için bu çeşmelere ulaşmak bazen zor olabilir. Bol bol su için, keyifli gezmeler dilerim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri