Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Patiswiss Yeniden Raflarda!

cemreaksoyi3d

Well-known member
Patiswiss'in Raflara Geri Dönmesi Hakkındaki Düşüncelerim

Son zamanlarda, Patiswiss markasının raflara geri döndüğü ve yeni bir görünüme sahip olduğu haberleri dolaşmaya başladı. Bu durum beni oldukça rahatsız etti ve markanın bu hareketini agresif bir şekilde eleştirmek istiyorum.

Marka, yeni bir görünüme kavuşturmak yerine, mevcut görsel kimliğini koruyup geliştirmeye odaklanmalıydı. Ekteki resimlerde de görebileceğiniz gibi, yeni tasarımların hiçbir çekiciliği yok. Müşterilerinizin beğenisine sunmak yerine, kendi zevkinize mi göre yenileme yaptınız? Müşterilerinizin tercihleri ve beklentileri göz ardı edildi mi?

Bu hareketin arkasında yatan mantığı merak ediyorum. Belki de satışları artırmak ve yeni müşteriler kazanmak amacıyla bu yenileme yapıldı. Ancak unutmayın ki, gerçek müşterilerinizin sadakatini kaybetmeye ve güvenlerini sarsmaya değer mi? Müşterilerinizin paramızın kimlerin ceplerine gittiğini merak ettiğini düşünmüyorsunuz galiba!

Ben kişisel olarak bu değişimi desteklemiyorum ve asla desteklemeyeceğim. Eğer daha iyi ve güzel ürünler istiyorsanız, mevcut tasarımları geliştirin ve müşterilerinizin beğenisine sunun. Paramı gereksiz yere harcamaktan ve bu markayı desteklemekten kaçınıyorum. Migros gibi büyük market zincirlerinde satışına başlamaları da beni daha da uzaklaştırıyor. Müşterilerinizin alışveriş tercihlerini hiçe saymak ve plakalığı tatlı bulmak (!) kabul edilemez.

Marka olarak, müşterilerinizle iletişim kurmanız ve onların geri bildirimlerine önem almanız gerekir. Bu hareketiniz, müşterilerinizi dinlemeyerek ve onlardan uzaklaşarak, markanızın sadık müşteri kitlesini kaybetme riskini artırıyor. Lütfen bu geribildirimleri dikkate alın ve markanızı daha da geliştirin. Aksi takdirde, müşterilerinizin güvenini kaybedecek ve raflarda kalmaya mahkum olacaksınız.

Bu düşüncelerimi ifade etmemin tek amacı, markanızın gelişimine katkıda bulunmaktır. Lütfen bu eleştirileri yapıcı bir şekilde değerlendirin ve markanızı daha da güçlendirmek için adımlar atın.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri