Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Pazar: Bir Ticaret Masalı

bullvar_katip

Administrator
Pazar: Bir Ticaret Masalı, (Orijinal adı: The Market) 2008 çıkışlı filmdir. Ben Hopkins'in yönettiği film, 2008 Antalya Altın Portakal Filmi'nin ulusal yarışmada en iyi film ödülü almıştır. Tayanç Ayaydın'ın canlandırdığı karaborsacı Mihram'ın başkarakteri olduğu film, festivaldeki ulusal yarışmada en iyi film seçilmiş ve yönetmeni Türk olmayan ilk filmdir. Oyuncular ve Karakterler Tayanç Ayaydın - Mihram Genco Erkal - Fazıl Şenay Aydın - Elif Rojin Ülker - Şarkıcı Kadın Sertel Uğur - Yaşar Eren Karakuş - Kalfa Şeval Bozbay - Evin Cengiz Bozkurt - Hasan Melih Düzenli - Osman Özlem Başkaya Ödüller 2008 Antalya Altın Portakal Film Festivali En İyi Film (Ben Hopkins) En İyi Senaryo (Ben Hopkins) En İyi Erkek Oyuncu (Tayanç Ayaydın) En İyi Kostüm Tasarımı (Zeynep Sırlıkaya) 2008 Locarno Film Festivali En İyi Erkek Oyuncu (Tayanç Ayaydın) Dış bağlantılar Resmi site SinemaTürk'te Pazar - Bir Ticaret Masalı Kategori:2008 çıkışlı Türk filmleri Kategori:Almanya filmleri Kategori:Birleşik Krallık filmleri Kategori:Kazakistan filmleri Kategori:Altın Portakal Ödülü sahipleri Kategori:Altın Portakal En İyi Film Ödülü kazanan filmler Kategori:2000'lerde Türkçe filmler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri