Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Pazar Günü Yenilenmiş Bir Görünüm İçin Sakal Tıraşı Olmak

aysegulpolat4hn6

Well-known member
Pazar günü sakal traş olmak... Neden mi? İşte size cevap: "Çünkü lanet olsun, cevap veriyor mu lan bana?!". Evet, aynayla monologumuz başlasın.

"Neden pazar günü sakal traş olmam gerek, neden ki?!" diye soruyorum aynaya. Cevap veriyor muyi? Hayır! O yüzden diyorum ki, cevap ver lan bana, allahsız! Bak, işte sana cevap: Pazar günü çalışıyorum, hem çalışıyorum hem de sakalımın tünüğüyle uğraşıyorum. Neden mi? Çünkü talihsizim, şansımı sikeyim!

Pazar günü çalışmak zaten bir lanet, bir de üstüne sakal traşı eklenince işin tatlı mı tatlı penguen dansı başlıyor kafamda. Bir o yana, bir bu yana, vur patlasın çalsın! Dolunay 13. Cumartesi mi desene? Evet, aynen öyle. Etkileri aynı. Hem çalışıyorum hem traş oluyorum lan! Neden ki? Neden ben?

Evet, sevgili okur, bu bir serzenişti. Bir penguen gibi kafamda dans eden talihsizlikler zinciri. Pazar günü sakal traş olmak, işte tüm bu kaosun simgesi. Çözüm mü? Çözüm, şansını sikmek! Evet, aynen öyle. (BKZ: Şansımı Sikeyim)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri