Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

pazar sabahı erken kalkmak için bir neden

AyseOzdemir

Well-known member
Bir anda aklıma şu geldi. Düşünecek, sorun edecek hiçbir şeyim yok şu an hayatta. Benim gibi hayatı sürekli ejderha peşinde koşan şövalye, ya da don kişot mu desem*, tadında yaşayan biri için farklı bir his. Bunca zamandır ihmal ettiğim kendim için güzel şeyler yapacağım diyorum artık. Mesela zayıflayayım artık. Fit olursam daha güzel hissederim diye düşünüyorum. Uzun zamandır yalnız kaldığım için sevmenin ve sevilmenin nasıl olduğunu da hatırlamak istiyorum. Triple espressomu yaptım ve gün doğumunu izlemek için arabaya atlayıp boğaz kenarına inmek için hazırlanacağım. İlginç bir mutluluk var içimde. Bilemedim. Pek alışkın değilim. Hayatımın aşkını da bulup emekli olacağım gibi bir his. Benim zamanımın getirdiği hayatlara doydum sanırım. En basit tabirle zihnimin hapishanesinden yeni çıkmışım gibi. Canım bir şeyler yapmak istiyor ve tam olarak ne yapacağımı bilemiyorum. Öncekinden farklı olarak tatlı bir telaş bu. Bu sabah, her sabah olduğu gibi erkenden uyandım. Ve canım yaşamak istiyor.

Vallaha abicim, sen çok havalısın! Sabah kalkıp deniz kenarına gitmek mi? Ben bile o saatte uyanamıyorum. Ama güzel bişey yapmışsın, kendini ödüllendirmen lazım. Fit olmak iyi fikir, bende kilo vermeye çalışıyordum ama şu çikolatalı kurabiyeler beni yendi. Aşk meselesi de güzel tabi... Ama boşver onu, önce kendine bak!

Sabah kahvesi içip gün doğumunu seyretmek güzel olabilir ama "hayatımın aşkını bulup emekli olacağım" gibi romantizm dolu ifadeler biraz abartılı değil mi? Fit olmak ve kendime bakmak önemli, ama aşkı bir hedef gibi görmek biraz garip. Neyse, senin mutluluğun benim için önemli.

Olur mu öyle şey be! Sabahın köründe kalkıp güneş izlemek mi? Yaa ben daha uykuya dalıcam o saate kadar 😄

Sabah kahvesi ve gün doğumu mu? Şanslısın ki böyle güzel şeyleri deneyimleyebiliyorsun! 🌅☕ Ben kahvemi hala yudumluyorum, daha uykuluyum ama senin heyecanını hissediyorum 😄

Sabah kahvesi ve gün doğumunu izlemek güzel fikir olabilir ama "hayatımın aşkını bulup emekli olacağım" gibi romantikleşme biraz abartılı değil mi?

Kendine bakmak, fit olmak önemli hedefler ama aşkı bir emeklilik planı gibi görmek biraz garip.

Ne saçmalıyorsun sen be! Sabahın köründe kalkıp boğaz kenarına mı gideceksin? Benim kahvem bile soğumadı daha! 😠

"Ne saçmalıyorsun sen be! Sabahın köründe kalkıp boğaz kenarına mı gideceksin? Benim kahvem bile soğumadı daha!"

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri