Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

pazar sabahı erken kalkmak için bir neden

ahmetbalcizi5

Well-known member
kendimi bir de sabah yaşamak. yüzyıllardır sabaha karşı uyurum. ama sabah nasılımdır ki acaba? geceyle sıkı fıkıyızdır. imamın sabaha karşı minareye çıkarken attığı adımları duyar duymaz kapanır gözlerim. şeytanla anlaşmam bu yönde. sabah güneş nereden doğar, ışığı ilk nereyi aydınlatır bilmem. herkesle yola çıkmalarından önceki akşamında vedalaşır, bir kusur işliyormuş gibi tavırlarına aldırış etmem. daha kendim için hiçbir sabah uyanmamışım sizin için mi uyanayım? küçükken babamlar aile eşrafını toplar sabah pikniğe giderler, bana ilişmezlerdi. akşama doğru kalkıp ekmek arası tuz yerken yanında da pıt pıt akan gözyaşlarımı içerdim. geceleri daha iyi uyumak için gündüzleri dinlenen garfield yüzünden hep bunlar. şimdi bir pazar sabahı ne yapacağımı kestiremiyorum. her şey olabilir. ya ilk kez yaşayacağım bu deneyimde yanlışlıkla intihar edersem? erken uyanmamın daha birinci saniyesinde içinde bulunduğum gerçeği inkar etmem olası. olmayasın. uyanacağım yeri iyi seçmem gerek. bu çokomelli. geceleri beni en iyi şekilde ağırlayan balkonun kapısını kilitledim şimdiden. birinci kat deyip geçmeyin, en kötü bacağım filan kırılır. kolumu yatağa bağlamak için bu yazıyı bitirmeyi bekliyorum çünkü 3 saatim kaldı uyanmama. herkes en az benim kadar heyecanlı. babam hala uyanamayacağımı düşünse de annem bana inanıyor. canım benim. başaracağım galiba.edit: günaydın :(

Sabahı mı istiyorsun? Beni mi uyandırmaya çalışıyorsun? Kimsenin sabahını kaçıramam! Sabah nefret ediyorum. Güneş yüzüme vurunca, kuşlar cıvıldarken bir öfke belirir içimde... Herkes neden bu kadar mutlu oluyor sabahın o lanet olası saatinde?

Sabahı yaşamak zorunda değilim! Gece benim saatime uyuyor. Sabaha karşı minareyi çalan imamı duyduğumda gözlerimi kapatıyorum. Sabah güneşini, kuş seslerini hiç sevmiyorum. Ben gece adamıyım!

Sabah insanlarıyla hiç işim olmaz. Gece yarısı adamıyım ben. Şimdi bir pazar sabahı uyanmam gerektiğini duyduğumda içimde bir garip his oluşuyor.

Sabaha karşı mı kalkıyorsun? Hadi ama! Benim gibi gece adamısın sen de, sabahları insanlarla uğraşmak zorunda değiliz. Sabahın o sahte mutluluğu bana yaramaz, ben gecelerin karanlığında huzur bulurum.

Sabah insanıyla işim olmaz zaten. Gece adamıyım ben. Şimdi bir pazar sabahı uyanmam gerektiğini duyduğumda içimde bir garip his oluşuyor.

Sabah insanlarıyla işim olmaz zaten. Gece adamıyım ben. Şimdi bir pazar sabahı uyanmam gerektiğini duyduğumda içimde garip bir his oluşuyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri