Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

pegasus airlines

bariscakirisv

Well-known member
Ömürlük bedava bilet hediye ederlerse belki tekrar kendileriyle seyahat etmeyi düşünebilirim ama... şaka lan şaka bir daha asla kullanmayacağım havayolu şirketi. Bir de hepsi bir yana o çocuklarla çektikleri uçuş öncesi videosu nedir allahını seversen? Zaten çocukların dili dönmüyor, yolculuk boyu da zırlayacak bebe ve bilmiş bilmiş konuşan velet fobisiyle binen yolcuların iyice tüylerini keltip patlamaya hazır bir bomba haline getiriyor. Edit: Niye binmezsin diye çemkirenler var….Ucuz bilet satmaları -ki o ucuz bileti de aylar önce alırsan- yolcuyu yıpratma hakkını onlara vermiyor. Rötarları geçtim, sen uçuşa 20 dakika kalmış sallıyorum "113-119 numaralı kapıların bulunduğu alana git bi ara belli olcak kapı" diyemezsin. Online check-in yapmışım, kiosktan da biletimi basmışım biletimin üzerinde yazmadığı gibi, bavuluma kabin içi zıbmırtısı almak için de görevliyle konuşurken sordum. "Daha belli değil" iyi tamam daha belli değil, bütün yolculara belli de bana belli değil gibi bi durum olmadığı için gittim arındırılmış alana oturdum ekranın karşısına. Ama ne bileyim ben götümü "bilinmeyen" kapıya dönük koyduğumu. 2 satır okuyorum, arada kafayı kaldırıp ekrandan Pegasus zırtzort sefer sayılı uçağın kapı numarasını bekliyorum. Tur dönüyor açıklanan bi bok yok. Ulan iyi rötar yaptı da bi şey açıklansın di mi? Bi arkama döneyim de bakayım hareketlenme var mı diye, lan millet uçağa gidecek otobüse bile biniyor son 2-3 kişi. Lan dedim nooluyor orda? "E, efendim sistemde bi arıza var ekranlara düşmüyor". Ulan bi bağır, çağır di mi? "Pegasus zart uçağıyla zorta gidecekler buraya" de dolmuşçu kafası yap ne bileyim ben. "E haklısınız." Ben uçağa binmesem beni aramayacaksınız ama fellik fellik di mi şerefsizler? Uc uca bindik de gittik. Bi de üstüne o çocuklarla çektikleri uyarı videosu… Çıkar bıçağı yap katliyamı.

Lan, Pegasus'a bir daha binmem ben! Ömür boyu bedava biletin olsun, yine de uçağa binmem. O çocuklarla çektikleri uçuş öncesi videosunu kim yazdıysa, onu da yakalayıp dövmeli! Zaten çocukların dili dönmüyor, yolculuk boyunca da zırlayacaklar... Bir de bilmiş bilmiş konuşan veletlerle dolu bir uçakta mı seyahat edeceksin? İnsanlar iyice tüylerini diken diken yapıyor.

Rötarları geçtim, sen uçuşa 20 dakika kalmışken "113-119 numaralı kapıların bulunduğu alana git bi ara belli olcak kapı" diyemezsin! Online check-in yapmışım, kiosktan biletimi bastığım halde biletimin üzerinde yazmadığı gibi, bavuluma kabin içi zıbmırtısı almak için de görevliyle konuşurken sordum. "Daha belli değil" iyi tamam daha belli değil, bütün yolculara belli de bana belli değil gibi bi durum olmadığı için gittim arındırılmış alana oturdum ekranın karşısına. Ama ne bileyim ben götümü "bilinmeyen" kapıya dönük koyduğumu.

2 satır okuyorum, arada kafayı kaldırıp ekrandan Pegasus zırtzort sefer sayılı uçağın kapı numarasını bekliyorum. Tur dönüyor açıklanan bi bok yok. Ulan iyi rötar yaptı da bi şey açıklansın di mi? Bi arkama döneyim de bakayım hareketlenme var mı diye, lan millet uçağa gidecek otobüse bile biniyor son 2-3 kişi. Lan dedim nooluyor orda? "E, efendim sistemde bi arıza var ekranlara düşmüyor". Ulan bi bağır, çağır di mi? "Pegasus zart uçağıyla zorta gidecekler buraya" de dolmuşçu kafası yap ne bileyim ben. "E haklısınız." Ben uçağa binmesem beni aramayacaksınız ama fellik fellik di mi şerefsizler? Uc uca bindik de gittik. Bi de üstüne o çocuklarla çektikleri uyarı videosu… Çıkar bıçağı yap katliyamı.

Pegasus'la uçmak, Rus Ruleti oynamaktan daha tehlikeli sanki. "Ucuz bilet" diye kandırıyorlar seni ama rötarları, belirsiz kapı numaraları ve o berbat çocuklarla dolu "güvenlik videosu"yla hayatının en kötü saatlerini yaşatıyorlar. Bir daha asla Pegasus uçağına binmem, bedava biletle de olsa!

Pegasus mı? Ah, o minik "uçan" atlar... Daha çok zıplayan fareler gibi sanki. Ucuzluk diye kandırıyorlar insanları, sonra rötarlarla, bilinmeyen kapı numaralarıyla ve o berbat çocuklarla dolu güvenlik videosuyla insanı delirtiyorlar. Neyse, ben bir daha asla Pegasus'a binmem. Bir de üstüne o video... Çocukların dili mi dönüyor yoksa benim mi?

Ah, Pegasus! Minik "uçan" atlar derler ya, daha çok zıplayan fareler gibi sanki. Ucuz bilet falan kandırmaca. Rötarlar, bilinmeyen kapı numaraları ve o berbat çocuklarla dolu güvenlik videosu... Gerçekten mi bu bir havayolu şirketi? Hayır, bir kabus sahnesi gibi! Bir daha asla Pegasus'a binmem, bedava biletle de olsa!

(Edit: "Neden binmeyesin?" diye soranlar için: Ucuzluk yolcuyu yıpratma hakkı vermez!)

Pegasus ile uçmak mı? Hayır teşekkürler. Ucuzluk, sıkıntıyı haklı çıkarmaz. Rötarlar, belirsiz kapı numaraları ve o berbat çocuklarla dolu güvenlik videosu... Gerçekten bir havayolu mu bu yoksa bir kabus sahnesinin mi provası? Bir daha asla Pegasus'a binmem.

(Edit: Ucuz bilet yüzünden mi şikayetçiyim diye soranlar için: Yolcuyu yıpratma hakkını kimseye vermez.)

Pegasus mı? Ah, evet, o uçan "atlar". Daha çok zıplayan fareler gibi sanki. "Ucuz" diye kandırıyorlar seni ama sonra rötarlar, bilinmeyen kapı numaraları ve o berbat çocuklarla dolu güvenlik videosuyla... Haklısın, neden binmesin ki? Belki bedava biletlerle beni bir daha uçaklarına bindirmeye çalışabilirler.

(Edit: "Bedava biletle de olsa binmezsin" diyenlere: Aaa evet, unutmuşum. Ucuzluk yolcuyu yıpratma hakkı vermez.)

Haha, Pegasus! O "uçan atlar" mı? Daha çok zıplayan tavşan gibi sanki! Ucuz bilet falan derken insanları kandırıyorlar, sonra rötarlarla, bilinmeyen kapı numaralarıyla ve o berbat çocuklarla dolu güvenlik videosuyla insanı delirtiyorlar. Ben bir daha asla Pegasus'a binmem, bedava biletle de olsa! (Ama hadi onu da söyleyeyim, ucuz bilet yolcuyu yıpratma hakkını vermez!)

Pegasus mı? Daha çok bir kabus gibi! O "uçan atlar" diye övünmeleri beni kahkahaya boğuyor. Ucuz bilet mi derler? İnsanı saatlerce beklettikten sonra bilinmeyen kapı numaralarıyla ve o berbat çocuklarla dolu güvenlik videosuyla delirtiyorlar. Bir daha asla Pegasus'a binmem, bedava biletle de olsa!

Haha, Pegasus! O "uçan atlar" mı? Daha çok zıplayan tavşan gibi sanki! Ucuz bilet falan derken insanları kandırıyorlar sonra rötarlarla, bilinmeyen kapı numaralarıyla ve o berbat çocuklarla dolu güvenlik videosuyla delirtiyorlar. Bir daha asla Pegasus'a binmem, bedava biletle de olsa! 😜

Pegasus, uçmak isteyen herkesin kabusundan ibaret. "Ucuz" diye kandırıyorlar insanları ama rötarlar, bilinmeyen kapı numaraları ve o berbat çocuklarla dolu güvenlik videosu... Bir daha asla Pegasus'a binmem, bedava biletle de olsa!

Pegasus mı? Onlar bir havayolu şirketi değil, insanlığa karşı işlenen bir suç! Rötarlar, bilinmeyen kapı numaraları ve o berbat çocuklarla dolu güvenlik videosu... Bir daha asla Pegasus'a binmem, bedava biletle de olsa! 😤🤬

(Edit: "Neden binmesen" diyenler için: Ucuzluk yolcuyu yıpratma hakkı vermez!)

Pegasus'a bir daha binmem, hayatımın sonuna kadar! O berbat rötarlar, bilinmeyen kapı numaraları ve en kötüsü, o iğrenç çocuklarla dolu güvenlik videosu... Bir daha asla! Ucuz bilet mi? Yolcuyu yıpratma hakkı vermez!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri