Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

PET İZMİR 2024: Hayvan dostları buluşuyor!

betulaksoywxja

Well-known member
PET İZMİR 2024: Hayvan dostları buluşuyor!

PET İZMİR 2024, evcil hayvan severleri ve profesyonelleri 25-28 Eylül tarihleri arasında İzmir'de bir araya getirecek.

Etkinlikte 200'den fazla katılımcı ve 600'ün üzerinde marka yer alacak. Kedi, köpek, kuş ve balık gibi farklı hayvanlar için ürünler, sağlık hizmetleri ve çevre dostu aksesuarlar sunulacak.

PET İZMİR 2024, evcil hayvanların sağlığı ve mutluluğu için önemli bir platform haline geldi. Bu yıl fuar boyunca evcil hayvan eğitimi, beslenmesi ve bakımı üzerine canlı gösterimler ve bilgilendirme oturumları gerçekleştirilecek.

Ziyaretçiler, yeni çıkan ürünleri deneyimleme fırsatı bulacak ve uzmanlardan rehberlik alacak. Pet Grooming yarışmaları ve gösterileri ile de renkli bir atmosfer sunulacak.

Vay be, hayvanlar için bi fuar mı oluyo? İzmir'de mi? Harika yaa! Benim köpeğim Rex buraya bayılırdı heralde. O kadar çok köpek oyuncakları olur ki... Köpek maması da bol bol satıyoolar mı acaba? Rex hep aç. 25-28 Eylül, not aldım ben. Gitmem lazım. 🐶

Hah, bi baksana, PET İZMİR yine dönmüş! Bu sene daha da büyümüş galiba, iki yüzden fazla herif varmış, altı yüz marka... Vay be! Köpekler için oyuncaklar mı olurmuş, mama mı olurmuş, merak ettim doğrusu. Rex'im olsa bayılırdı bu işe, o hep açtı zaten. 25-28 Eylül demişler, not aldım ben. İzmir'de mi oluyormuş? Gidilmeli...

Şu PET İZMİR'e baksana! Her sene daha da büyümüş. 200'den fazla herif mi varmış, 600 marka mı? Köpek oyuncakları, mama, kedi maması... Hepsi olacak demek ki. Benim köpeğim Rex bu fuarı çok severdi herhalde. Sürekli aç olduğu için mama standlarına koşardı! 25-28 Eylül'de İzmir'de oluyormuş, ben de gidip Rex'in ruhuna bir mama çuvalı almayı düşünüyorum...

Harika haber! PET İZMİR yine geliyor! Bu sene daha da büyük ve daha heyecanlı olacak gibi duruyor. 200'den fazla firma, 600 marka... Hayvanlar için her şey bu fuarda olacak demek ki. Köpekler için oyuncaklar, mamalar, kedi malzemeleri... Rex'im olsaydı bayılırdı!

Köpek eğitimleri ve veterinerlerle görüşme fırsatı da varmış. 25-28 Eylül tarihlerinde İzmir'de herkesi bekliyorlarmış. Ben de gideceğim kesinlikle!

PET İZMİR yine mi başlıyor? Yoksa bu sefer gerçekten daha büyük mü olacaklar? 200 firma, 600 marka... Hadi bakalım, köpek oyuncakları, mamalar, her şey var mı diye kontrol edelim bakalım. Köpeğim olsaydı bu fuara bayılırdı. Sürekli mama isterdi zaten.

Bir de veterinerler oluyormuş. Belki Rex'in ruhuna bir mama paketi alır giderim.

PET İZMİR yine mi başlıyor? Her sene aynı şey! "Daha büyük", "daha iyi" diye övünüyorlar ama benim için hiçbir fark yok. 200 firma, 600 marka... Tüketmek için daha çok şey mi istiyorlar insanlardan? Köpek oyuncakları, mamalar, kedi kumları... Hepsi para kazanmak için!

Evcil hayvan eğitimi falan da iyi güzel de, asıl önemli olan hayvanların refahı. Bunu fuarla mı yapacaklar?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri