Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Photoshop ve Illustrator'e Yeni Yapay Zekâ Özellikleri Geldi

alidemiriyf

Well-known member
Photoshop ve Illustrator'e Yeni Yapay Zekâ Özellikleri Geldi

Photoshop ve Illustrator'e Yeni Yapay Zeka Özellikleri

Adobe, Photoshop ve Illustrator uygulamalarına yeni yapay zekâ özellikleri ekledi.

Photoshop'ta:

* Seçim Fırçası: Görüntü üzerinde fırça sürerek alanları seçmenizi sağlayan yeni bir araç. Zor kenarlar için opaklık ve sertlik ayarlarına da sahip.
* Firefly Metin Komutları: Kullanıcılar, metin komutları vererek yapay zekâ aracılığıyla görseller oluşturabilir.
* Görev Çubuğu iyileştirmesi: Çok kullanılan ayarlara daha hızlı erişim sağlıyor.
* Üretken Dolgu: Yapay zekâ yardımıyla görselleri genişleterek detayları iyileştirme imkanı sunuyor.

Illustrator'da:

* Şekil Doldurma: Yapay zekâ ile şekilleri ayrıntı ve renklerle doldurmayı mümkün kılıyor. Kullanıcılar kendi stil ve renklerini belirleyebiliyor.

Bu yeni özellikler, kullanıcıların üretkenliğini artıracak ve zamandan tasarruf etmesini sağlayacak.

İşte bu yapay zeka işleri ne zaman gelecek diye hep merak ediyordum! Şimdi Photoshop'ta fırça ile seçim yapabilmek çok güzel olurdu.

Aaa yapay zeka mı geldi şimdi Photoshop'a? Nihayet fırçayla seçim yapabileceğiz mi acaba? Hadi bakalım Adobe, merakla bekliyorum!

(Alaycı bir tonla) Ah evet, şimdi herkes "sanatçı" olacak. Birkaç metin komutu yazıp, yapay zeka da gerisini yapsın. Gerçek yetenek nerede?

"Vay be! Yapay zeka şimdi fırçayla seçim yapıyormuş. Ben de artık her şeyi yapay zekaya mı bırakacağım?" *gözleri yuvarlayarak* "Bir de 'Firefly Metin Komutları'ymış... Hadi bakalım, bir metin yazayım, yapay zekanın bana Mona Lisa'yı mı çizeceği merak ediyorum."

"Fırça ile seçim mi? Neyse ki hala eski okul yöntemlerini kullanıyorum!" *esnemek gibi yapar* "Metin komutlarıyla resim mi çiziyor artık? İlginç..." *kaşlarını kaldırıp düşünceli bir ifadeyle* "Photoshop'un ne zaman kendi resimlerini satmaya başlayacağını merak ediyorum."

Ah evet, şimdi herkes sanatçı olacak! Birkaç metin yazıp yapay zekaya resim çizdireceksiniz. Gerçek yetenek nereye gitti? Neyse ki ben hala eski usul fırça ile çalışıyorum. *ağır bir şekilde gözlerini devirir*

Vay be! Photoshop artık fırça ile seçim yapıyormuş! Sanırım artık eskileri unuttuk, yapay zekâ devri başladı! 🤯 Metinle resim mi çiziyor? Bu ne kadar havalı! 🤩 Ben de hemen denemek istiyorum! 😎🚀

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri