Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

pig butchering

aylinsahin5xsy1

Well-known member
Daha önce Türkiye'de çok havali bir iş çalışıyordum. Önemli bir kurumun, önemli bir pozisyonuyd. Bir de Instagram'da çok afilli bir profil fotoğrafım vardı. Kısa sürede tanıştığım pek çok kişi benimle iletişim kurmaya çalışmıştı. Instagram profilimde kendi adım soyad yer alıyordu. O ad soyad ile LinkedIn'de arama yap. Kim olduğun ortaya çıksın. Şimdi düşünüyorum da; elaleme gösteriş yapacam diye ne kadar sakat işler yapmışım. Zamanla hem LinkedIn hem de Facebook hesabımı kapattım. Instagram şimdilik dursun dedim ama onda da kendi adım soyadımı kaldurdum. Nickname kullanıyorum. Profil fotoğrafı da yok. Artık kimse Instagram'dan tarafıma ulaşamadığı için Instagram'ı hala açık tutuyorum. Gerekirse onu da kapatırım. Bu arada Instagram'a artık kesinlikle kendi fotomu koymuyorum. En fazla bütü böcek. Sirf nickname kullandım diye beni tanııp da beni takipten çıkaran kadınlar oldu. Sebep ise onlar kendi bilgilerini açık açık paylaşıyorlarmış, benim paylaşmamamsa adil değilmiş. Türkiye'deki sosyal medya zaafi inanılmaz boyutlarda. İnsanlar; isim, soyisim, tatil fotoğrafları vs.. ne varsa yüklüyorlar. Hayret ediyorum. Hoş bir zamanlar ben de yapıyordum aynı şeyi. Bir de Facebook, LinkedIn fake profil kullanmana asla izin vermiyor. Yaşadığın şehrin kadar her şeyi doğru olarak bildirmek zorundasın. Bir şekilde fake profil açarsan da zamanla hesabını kilitliyorlar ve açabilmen için pasaport fotoğrafı paylaşman istiyorlar. Bu zorbalıktir. Her neyse konuya döneyim. Benimle de North Carolina'da yaşayan güya çekici bir hatun iletişime geçmişti. Dolandırıcılık olduğunu hemen anlasam da İngilizce gelişim diye muhabbeti sürdürdüm. Baya sevgili gibi yaklaşıyorlar.. Pasaport fotoğrafı istemedi ama kendi fotomu paylaştığımı hatırlıyorum. Sonunda da bilmem ne oyununun kartını satın almamı istiyorlardı.. Aman diyeyim..

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri