Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

pintipanda

barisergunheo9

Well-known member
Öncelikle belirtmek isterim ki, no70 ile ilgili yapılan eleştirinin sahibi ben değilim. Benim burada yazma amacım sadece Kinguin ile olan işbirliğine dair bilgi vermekti. No70 olayını izlemedim ve konu hakkında detaylı bilgim yok (tartışmaların ardından videoyu izledim ancak konuya tam olarak hakim değilim) ve bu konudaki tartışmayı ben başlatmadım. Zamanında buradaki bir yazıyı düzenleyerek bir şeyler belirtmek istedim. Evet, o yazı büyük bir öfkeyle yazılmıştı ancak daha sonra hiçbir fayda sağlamayacak, zaten ilgilenmeyenlerin fark etmeyeceği, sadece anlamsız tartışmalara yol açacak, gereksiz bir yazı olduğunu farkedip düzelttim. Daha sonra içeriğin de saçma olduğunu fark ettim ve sinirlerimle aklımı karıştırarak yazı girmenin zararlarını anladım. Pintipanda bana cevap vermeden önce editlenmiş bir yazıydı yani bu. Aslında bu konuda hiçbir şey yazmayı düşünmüyordum, sadece düzeltikten sonra bırakacaktım fakat hatalı bir şekilde karşılık verince özür dilemek istedim. Ne olursa olsun, hatalı davrandığımı kabul ediyorum ve Pintipanda'dan özür diliyorum. Her zaman Pintipanda'nın her şeyi bilerek yaptığını düşündüm çünkü işaretler bu yönde ve bu nedenle öfkemle sağlıklı düşünmeden saçma bir şekilde yazdım. Kendisi yapıcı bir şekilde cevap verdi, teşekkür ederim. Mesajlaşmalarımızın ardından onu kırdığım için daha da üzgünüm. Kinguin işbirliği hala içimi rahatsız ediyor ve rahatsızlık duyuyorum ancak bu konuyla ilgili başka bir şey. Umuyorum özürlerimi kabul eder.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri