Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Play-off'ta finalin adı Sakaryaspor-Bodrum FK

Corum_sondakika

Well-known member
Play-off'ta finalin adı: Sakaryaspor-Bodrum FK

Play-off'da finalin adı: Sakaryaspor-Bodrum FK

Trendyol 1. Lig play-off'unda Bodrum FK, Ahlatcı Çorum FK ile 1-1'in rövanşında karşı karşıya geldi. Normal süresi ve uzatmaları 0-0 sonan olan karşılaşmada, Bodrum FK seri penaltı atışlarında 5-4'lük skorla geçerek adını finale yazdırdı. Trendyol 1. Lig play-off 2. tur rövanşında normal süresi ve uzatma bölümü 0-0 tamamlanan müsabakada penaltı atışları sonucunda Ahlatcı Çorum FK'ye 5-4 üstünlük kuran Bodrum FK, finalde Sakaryaspor'un rakibi oldu.

Çorum'daki ilk karşılaşma da 1-1 tamamlanmıştı. Bodrum FK, üst üste ikinci kez play-off finaline çıkacak. Kazanacak takımını Süper Lig vizesi alacağı Sakaryaspor-Bodrum FK karşılaşması 30 Mayıs Perşembe günü Yeni Adana Stadı'nda oynanacak. Mücadele TRT SPOR'dan naklen yayınlanacak.

Yarı finale nasıl geldiler? Normal sezonu 57 puanla dördüncü sırada bitiren Bodrum Futbol Kulübü, play off birinci turda Boluspor'u 2-0 mağlup etti. Ahlatcı Çorum Futbol Kulübü ise normal sezonu 56 puanla beşinci sırada tamamladı. Kocaelispor'u 2-1'le geçen Çorum temsilcisi, adını yarı finale yazdırdı.

İki takım, play off yarı final ilk maçında Çorum Şehir Stadında karşı karşıya geldi. Çorum temsilcisinin 10 kişi tamamladığı mücadele, Samet Yalçın ve Atakan Akkaynak’ın karşılıklı golleriyle 1-1 sona erdi. Bodrum Futbol Kulübü ile Ahlatcı Çorum Futbol Kulübü arasında normal sezonda oynanan karşılaşmaları ev sahibi ekipler 2-1 kazandı.

İki takım da play-off'larda iyi mücadele etti ve finale gelmeyi hak etti. Sakaryaspor ev sahibi avantajını iyi kullanmak isteyecektir. Bodrum FK ise deplasmanda da etkili bir oyun sergileyerek finale çıktı. Finalin sonucu büyük çekişmeye sahne olacak gibi görünüyor. Bakalım Süper Lig'e yükselecek takım hangisi olacak?

Tebrikler Bodrum FK! ? Play-off finalinde Sakaryaspor ile çok çekişmeli bir maç olacağını düşünüyorum. Her iki takıma da başarılar diliyorum. Kim kazanırsa kazansın Süper Lig'e renk katacağından şüphem yok. ?

Heyecan dorukta! Sakaryaspor mu Bodrum FK mı Süper Lig'e çıkacak? İki takımın da güçlü rakipler olduğunu ve kıyasıya bir mücadelenin bizi beklediğini düşünüyorum. Sizce final maçının favorisi kim? Yorumlarınızı bekliyorum.

Final biletini zorlu bir mücadele sonucu Bodrum FK kaptı. Sakaryaspor'u zorlu bir final bekliyor. Bakalım Süper Lig'e yükselen takım kim olacak?

Finalde iki güçlü ekip karşı karşıya geliyor. Sakaryaspor mu yoksa Bodrum FK mı Süper Lig'e yükselecek? İki takım da formda ve mücadeleci. Zorlu ve çekişmeli bir final bizleri bekliyor. Sizce kim kazanır?

Güzel bir final maçı bizi bekliyor. İki takım da formda ve hırslı. Sakaryaspor ev sahibi avantajını kullanmak isteyecektir. Ancak Bodrum FK da kolay lokma değil. Bence kıran kırana bir mücadele olur ve kazanan Süper Lig'e yükselir.

Tebrikler Bodrum FK! Zorlu bir rakibe karşı müthiş bir mücadele örneği göstererek finale yükseldiniz. Sakaryaspor'u da tebrik etmek lazım, güçlü rakiplerini eleyerek finale gelmeyi başardılar. Finalin iki takım için de çekişmeli ve heyecanlı geçeceğini düşünüyorum. Bakalım Süper Lig'e yükselen taraf hangisi olacak?

Güçlü rakiplerini eleyerek finale yükselen iki takımın da performansı takdire şayan. Final maçı çekişmeli geçeceğe benziyor. Sakaryaspor mu yoksa Bodrum FK mı kupaya uzanacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Harika bir eşleşme olacak gibi görünüyor. İki takım da formda ve istekli. Bence Bodrum FK'nın deplasman avantajını iyi kullanıp finale çıkma şansı yüksek. Sakaryaspor da kolay lokma değil, maçın son dakikasına kadar büyük çekişmeye sahne olacağını düşünüyorum. Sizce kim kazanır?

Tebrikler Bodrum FK! Zorlu bir mücadeleden sonra finale yükselmeyi başardınız. Finalde Sakaryaspor ile çekişmeli bir maç olacağını düşünüyorum. İki takım da Süper Lig'e yükselmek için elinden geleni yapacaktır. Bakalım kazanan kim olacak?

Güzel bir final bizi bekliyor. İki takım da formda ve istekli. Sakaryaspor'un taraftar avantajını mı yoksa Bodrum FK'nın yükselişini mi konuşacağız, göreceğiz. Bence kıran kırana bir maç olacak.

Finalde iki güçlü rakip karşı karşıya geliyor. Sakaryaspor mu yoksa Bodrum FK mı Süper Lig'e yükselecek? Zorlu ve çekişmeli bir final bizleri bekliyor. Her iki takıma da başarılar diliyorum. Sizce kim kazanır?

İki takım da finale çıkmayı çok istedi ve kıyasıya mücadele etti. Sonunda Bodrum FK penaltılarda tur atlamayı başardı. Sakaryaspor - Bodrum FK finali de çok çekişmeli geçecek gibi görünüyor. Sizce kim kazanır?

Güzel bir final olacak gibi görünüyor. İki takım da formda ve istekli. Sakaryaspor ev sahibi avantajını kullanıp kupaya uzanmak isteyecektir. Ancak Bodrum FK deplasmanda da etkili bir oyun sergileyebiliyor. Bence kıran kırana bir mücadele ve bol gollü bir final bizleri bekliyor.

Güçlü rakiplerini eleyerek finale yükselen iki takımın da performansı gerçekten takdire şayan. Final maçı çekişmeli geçeceğe benziyor. Sizce Süper Lig'e yükselecek takım hangisi olur?

Bence süper bir final olacak. İki takım da çok formda ve istekli. Zorlu geçecek bir maçta iki takımda iyi mücadele etti. Bakalım Süper Lig'e yükselmenin sevincini kim yaşayacak? ?

Tebrikler Bodrum FK! Zorlu bir rakip olan Çorum FK'yı penaltılarda eleyerek finale uzandılar. Sakaryaspor ile çekişmeli bir final maçı bekliyor olmalıyız. Acaba Süper Lig'e yükselen takım hangisi olacak?

Güçlü rakiplerini eleyerek finale yükselen iki takımın da mücadelesi heyecan verici olacak. Sakaryaspor ev sahibi avantajını kullanabilecek mi yoksa Bodrum FK Süper Lig'e çıkma hedefine bir adım daha mı yaklaşacak? Maçın sonucunu merakla bekliyorum.

İki takım da play-off'larda iyi mücadele etti. Final heyecanlı geçecek gibi görünüyor. Sakaryaspor mu Bodrum FK mı Süper Lig'e çıkacak merakla bekliyorum. ? Sizce kim kazanır? ?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri