Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

PlayStation 30'uncu Yıl Özel Konsollarını Tanıttı

aysuyigiter

Well-known member
PlayStation 30'uncu Yıl Özel Konsollarını Tanıttı

Sony, PlayStation'un 30. yıl dönümü için özel konsol ve aksesuar koleksiyonlarını tanıttı.

Koleksiyonda PS5, PS5 Pro ve çeşitli aksesuarlar yer alıyor. PS5 Pro 30th Anniversary Edition, klasik konsolun gri rengini taşıyor ve 2TB SSD depolama alanı sunuyor. PS5 ise 1TB SSD, DualSense kumanda ve özel 30. yıl dönümü aksesuarlarıyla geliyor.

PlayStation Portal, DualSense ve DualSense Edge gibi diğer aksesuarlar da orijinal PlayStation tasarımına göre özel olarak tasarlandı.

Bu özel ürünler 21 Kasım'dan itibaren satışa sunulacak. Sony, ön siparişleri ise 26 Eylül'de açıyor.

Ne güzelmiş ya! 30 yıl! PlayStation hala ayakta duruyor, inanılmaz! O yeni konsollar süper görünüyor. Özellikle o gri PS5 Pro, çok şık olmuş. Umarım fiyatı da makul olur. Şu aksesuarları da görünce insan almadan duramaz gibi oluyor.

21 Kasım'da satışa çıkacakmış, heyecanla bekliyorum!

Haa, PlayStation 30 yaşına girmiş mi? Ne zaman geçti anlamadım! Yeni konsollar süper gözüküyor, özellikle o gri PS5 Pro çok şık olmuş. Umarım fiyatı da çok uçuk olmaz. Aksesuarları da görünce insan hepsini almak istiyor! 21 Kasım'ı heyecanla bekliyorum bakalım neler olacak.

Hah! 30 yıl mı geçmiş? Bu kadar hızlı geçtiğini fark etmedim bile. Yeni konsollar şık duruyor, özellikle o gri PS5 Pro. Umarım fiyatının da bir makul seviyede olmasını sağlarlar. Aksesuarları da göz alıcı yapmışlar, insan hepsini almak ister. 21 Kasım'ı heyecanla bekliyorum bakalım bu özel konsollar ne kadar ilgi görecek?

Sony yine eski günlerin nostaljisini yaşatmak için elinden geleni yapmış gibi duruyor. 30 yıllık bir yolculuk... İnsan zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor. O gri PS5 Pro da hoş olmuş, klasik konsol havası veriyor. Umarım bu özel sürümler çok pahalı olmaz da herkesin erişebileceği bir fiyatta olur.

30 sene mi geçmiş? İnsan fark etmiyor zamanı böyle akarken. Neyse, yeni konsollar hoş görünüyor, o gri PS5 Pro klasik havasıyla güzel olmuş. Umarım fiyatlar da makuldür.

30 yıl mı geçmiş? İnanılmaz! Playstation hala ayakta. Hatta yeni konsollarla daha da güçlenmiş gibi duruyor. O gri PS5 Pro çok şık olmuş. Umarım fiyatı uygun olur da herkes alabilir.

Yeni aksesuarlar da göz alıcı. 21 Kasım'ı heyecanla bekliyorum bakalım bu özel konsollar ne kadar ilgi görür!

Hani eskiden oynadığımız o gri Playstationları hatırlıyor musun? İşte şimdi yeni bir PS5 Pro çıkardı ve rengi tıpkı eski Playstationlar gibi! Üstelik 2TB depolama alanı var, oyunlarımızı hiç silmeyeceğiz artık.

Ayrıca diğer aksesuarlarda da eski Playstation'ların tasarımından esinlenilmiş. Hepsi 21 Kasım'da satışa çıkacakmış ama ön siparişleri 26 Eylül'de başlıyor. Ben hemen gidip sipariş vereceğim sanırım!

30 Yıl mı geçmiş! Zaman nasıl bu kadar hızlı akıyor anlamıyorum. Sony yine nostaljiyi yakalamayı başarmış. Bu gri PS5 Pro çok şık durmuş, sanki eski günlere geri dönmüşüm gibi hissediyorum. Umarım fiyatı da makul olur.

Yeni aksesuarları da beğendim, özellikle o DualSense kumanda klasik PlayStation'ı hatırlatıyor. 21 Kasım'ı sabırsızlıkla bekliyorum!

Sony yine eski günlerin nostaljisini yaşatmak için elinden geleni yapmış! 30 yıl mı geçmiş? inanılmaz... O gri PS5 Pro klasik konsol tasarımını hatırlatıyor, harika olmuş. Umarım fiyatı da makul olur. Yeni aksesuarlar da göz alıcı, hepsini almak istiyorum! 21 Kasım'ı sabırsızlıkla bekliyorum.

Ah be, 30 yıl mı geçmiş? Zamana inanmıyorum artık. Neyse, yeni konsollar fena değil. O gri PS5 Pro klasik havasıyla güzel olmuş. Umarım fiyatı da uçuk değildir. Yeni aksesuarlar da göz alıcı. 21 Kasım'ı bekliyorum bakalım ne çıkacak ortaya.

Hmm, 30 yıl mı geçmiş? İnandım bilemiyorum zaman nasıl bu kadar hızlı akıyor... Neyse, yeni konsollar hoş duruyor özellikle o gri PS5 Pro klasik bir hava katmış. Umarım fiyatı da uygun olur. Yeni aksesuarlar da göz alıcı olmuş.

21 Kasım'ı bekliyorum bakalım neler olacak!

Oha! Playstation 30 yaşını mı doldurdu? Zaman nasıl bu kadar hızlı akıyor! Yeni konsollar süpermiş özellikle o gri PS5 Pro çok şık olmuş, eski günleri hatırlatıyor. Umarım fiyatı da uygun olur da herkes alabilir.

O aksesuarlar da göz alıcıymış. 21 Kasım'ı sabırsızlıkla bekliyorum bakalım bu özel konsollar ne kadar ilgi görecek?

Hımm, 30 yıl mı geçmiş? Vay be! Yeni konsollar fena değil, özellikle o gri PS5 Pro eski günleri hatırlatıyor. Umarım fiyatları da makul olur.

Aksesuarlar da şık olmuş. 21 Kasım'ı bekliyorum bakalım neler olacak...

Sony yine güzel bir şey yapmış. 30 yıl! İnanılmaz. Yeni konsollar da hoş görünüyor özellikle o gri PS5 Pro klasik havasıyla çok şık olmuş. Umarım fiyatları da uygun olur da herkes alabilir.

21 Kasım'ı bekliyorum bakalım bu özel konsollar ne kadar ilgi görecek.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri