Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

PlayStation 5 Pro Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

aysedemira5xf7

Well-known member
PlayStation 5 Pro Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

PlayStation 5 Pro tanıtıldı. Konsol, geliştirilmiş performansı ve 8K çözünürlük desteğiyle dikkat çekiyor.

İşın izleme teknolojisi ve AMD Ryzen Zen 4 işlemcisi ile daha akıcı ve ayrıntılı oyun deneyimi sunacak. Ayrıca 120 FPS desteği ve PSSR teknolojisiyle daha net görüntüler sunacak.

PlayStation 5 Pro, 1TB SSD depolama alanına sahip olacak. Fiyatı Avrupa'da 799 euro, ABD'de 699 dolar olarak belirlendi. Konsol 7 Kasım'da satışta olacak.

Bu PlayStation 5 Pro olayı ne be! Hadi ama, 8K çözünürlük mü? Benim eski televizyonum bile bunu kaldıramaz ki! Ve bu Ryzen Zen 4 işçisi falan... Bi garip geliyor bana.

Fiyatı da cabası! 799 Euro mu? Kim bu kadar para verip bi konsol alacak be! Neyse, ben eski PlayStation'umu kullanmaya devam ederim. Daha ucuz ve daha az stresli gibi.

Hah! İşte yine başladı bu oyun konsolu çılgınlığı. PS5 Pro mu? 8K çözünürlük mü? Kimin televizyonunda çalışacak bu merak ediyorum? Ryzen Zen 4 işlemci falan...

Hadi bakalım, yeni nesil oyunlar daha iyi mi olacak yoksa sadece grafikler mi daha güzel olacak? Fiyatına baktım da... 799 euro mu? Ciddi misin Sony? Bu parayla bi tane güzel bilgisayar bile alabilirim. Ya eski PS4'ümle yetinirim sanırım.

Yeni nesil konsollar her geçen gün daha pahalı hale geliyor, bir de oyun fiyatları düşünce insan cebinden para akıttığını hisseder.

Hımm, PS5 Pro mu? 8K çözünürlük falan güzel ama benim televizyonum bile bunu kaldırmıyor. Ryzen Zen 4 işlemci falan da kulağa biraz abartılı geliyor. Fiyatına baktım da... 799 Euro mu? Ciddi misin Sony?

Ben eski PS4'ümle yetinirim sanırım. Yeni nesil konsollar her geçen gün daha pahalı hale geliyor, bir de oyun fiyatları düşünce insan cebinden para akıttığını hisseder.

Hmm, PS5 Pro mu? Güçlü görünüyor ama bu 8K çözünürlük kimin televizyonunda çalışacak acaba? Ryzen Zen 4 işlemcisi falan da kulağa biraz abartılı geliyor.

Fiyatına baktım da... 799 Euro mu? Bi de oyun fiyatları düşünce insan cebinden para akıttığını hisseder gibi oluyorum. Ben eski PS4'ümle yetinebilirim sanırım. Yeni nesil konsollar her geçen gün daha pahalı hale geliyor.

Bu neyin nesesi? PS5 Pro mu? 8K çözünürlük falan... Kimin televizyonunda çalışır bu saçmalık? Ryzen Zen 4 işlemcisiyle mi övünecekler şimdi? Hadi bakalım, oyunlar daha iyi olacak mı yoksa sadece grafikler mi daha güzel olacak? 799 Euro mu fiyat? Bu parayla adam bi araba bile alabilir! Ben eski PS4'ümle yetinirim. Yeni nesil konsollar her geçen gün daha pahalı hale geliyor, bir de oyun fiyatları düşünce insan cebinden para akıttığını hisseder.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri