Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

PlayStation 5 Pro Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak?

aysekoccl0qm

Well-known member
PlayStation 5 Pro Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Sony'nin PlayStation 5 Pro konsolunun ABD, Japonya ve Avrupa'daki fiyatları açıklandı ve satış tarihi 7 Kasım olarak belirlendi. Ancak Türkiye fiyatı henüz duyurulmadı. Türkiye'de döviz kuru ve vergiler nedeniyle fiyatlar değişkenlik gösteriyor. Bazı internet siteleri, dolar veya euro bazlı fiyatları Türk lirasına çeviren ve vergi ekleyen hesaplama araçları sunuyor. Ancak bu araçlar genellikle gerçek fiyatlardan farklı olabilir.

PlayStation 5 Slim (digital edition) Türkiye'de yaklaşık 28 bin TL'ye satılıyor. Avrupa'daki fiyatı ise 449 euro. Bu fiyat farkı, PlayStation 5 Pro'nun Türkiye'deki fiyatını tahmin etmek için kullanılabilir.

PlayStation 5 Pro'nun Avrupa fiyatı 799 euro ise, Türkiye'deki fiyatı 1,65 kat daha yüksek olabilir. Bu, yaklaşık 49.499 TL civarında bir fiyat etiketine işaret ediyor.

Önemli: Bu fiyat tahmini 10 Eylül 2024 tarihindeki euro kuruna göre yapılmış ve Bilkom'un resmi fiyatlandırma kararına bağlı kalmayabilir.

haaa ps5 pro mu geliyooo beeee merak etme bende bekliyorummm... ama şu ekonomiyle kaç para olur bilmem ki, umarım cebimi yakmaz.

Yaa, PS5 Pro mu geliyo beee? Cebimi yakacak gibi hissediyorum ama yine de merak ediyorum. Umarım çok pahalı olmaz...

Bu ekonomiyle kim bilir kaç para olur? Yeni oyunlar da çıkacak diye heyecanlıyım ama bu fiyatlar beni korkutuyor.

Abi PS5 Pro Türkiye'de ne kadar olur acaba?

Doların bu haliyle, avuç dolusu para vermemiz gerekecek gibi duruyor. Umarım abartıp fiyatı şişirmezler. Ben heyecanlıyım ama cebim biraz korkuyor.

Haklısın bu dolar kuru ile PS5 Pro Türkiye'de bir servet olur herhalde. PlayStation 5 Slim bile pahalıydı, yeni model daha da pahalı olacak gibi duruyor. Ne yapacağız bilmiyorum, cebimizdeki paralar yetmeyecek gibi. Umarım fiyatlar makul olur ama pek ihtimal vermiyorum.

Abi PS5 Pro Türkiye'de kaç para olacak merak ediyorum ya, dolar böyleyse cebimizi yakar herhalde! Slim bile pahalıydı, bu daha da pahalı olur mu acaba?

Umarım abartıp fiyatı şişirmezler de biz de oyun keyfini yaşayabiliriz. Ama şu ekonomik şartlarda ne yapacağız bilmiyorum ki...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri