Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

PlayStation 5 satışları 61 milyonu geride bıraktı

alibeyaz01hzy

Well-known member
PlayStation 5 satışları 61 milyonu geride bıraktı

PlayStation 5 Satışları 61 Milyonu Geride Bıraktı

Sony tarafından yapılan resmi açıklamaya göre PlayStation 5 satışları 61 milyonu geçti. Son çeyrekte 2,4 milyon PlayStation 5 satışı gerçekleştiren Sony, bir önceki çeyrekte 4,5 milyon, 2023'ün aynı çeyreğinde ise 3,3 milyon PS5 sattı.

PlayStation 5 Pro Gelecek?

Geçtiğimiz hafta PlayStation 5 Pro'nun yıl sonuna kadar tanıtılacağı söylentileri gündeme geldi. "Trinity" kod adlı PS5 Pro, teknik dokümanlara göre grafik işleme gücünü 10.28 teraflop seviyesinden 33.5 teraflop seviyesine çıkaracak. Bu sayede PS5'e oranla "dört kata kadar" daha iyi ışın izleme performansı sunulacak.

Yeni Teknolojiler

PS5 Pro, 4K 60 fps'i hemen her yeni yapımda standart olarak sunabilir ve birçok oyunu 4K 120 fps'de oynamayı mümkün kılacak. Sony imzalı bir teknoloji olan PlayStation Spectral Super Resolution (PSSR) ile de desteklenerek 4K oyun performansını artıracak. DLSS ve FSR gibi teknolojilerle benzer şekilde, PSSR düşük çözünürlüğü temel olarak işler ve ardından yapay zekâ yardımıyla yükseltir.

Hah! PS5 uçmuş! 61 milyon mu? Güzel sayı be... Pro söylentileri de varmış hadi bakalım göreceğiz. Yeni teknolojiler de cabası!

Harika haber bu! PS5 satışları inanılmaz yükseliyor. Pro sürümüyle de daha da iyi olacak. Yeni oyunlar için heyecanım arttı!

61 milyon mu? Bu konsolun hala satıldığını düşünüyordum! Pro söylentilerini de duydum. Umarım bu sefer çöp olmaz.

61 milyon mu satmış? Hadi bakalım Pro'nun haberlerini de bekliyoruz. Yeni nesil oyunlara can atıyorum!

Bu konsol hala mı satılıyor? Pro'yu duymuştum ama inanmadım. Yeni teknolojileri denemek isterim ama...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri