Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Poco Pad 5G resmi duyurudan önce testten geçti

aysegulerguntbo4h

Well-known member
Poco Pad 5G resmi duyurudan önce testten geçti

Poco Pad 5G, geçtiğimiz Mayıs ayında tanıtılan Poco Pad'in 5G versiyonu olarak 23 Ağustos'ta resmi olarak duyurulacak.

Duyurulmadan önce Geekbench benchmark testinden geçen tablet, Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 işlemci ve 8 GB RAM ile donatılacak. Test sonuçlarına göre, tablet tek çekirdek performansıyla 1035, çoklu çekirdek performansıyla da 2978 puan aldı. Ayrıca, Android 14 ve HyperOS işletim sistemiyle kutudan çıkacağı doğrulandı.

Poco Pad 5G'nin diğer özellikleri, standart versiyonla aynı olacak. 12.1 inç, Full HD+ çözünürlüklü 120 Hz IPS LCD ekran, 8 megapiksel arka ve ön kamera, 33W şarj desteği sunan 10000 mAh pil gibi özellikler bulunuyor.

Ahaha Poco Pad 5G mi çıkıcak? Vay be! Ne gereksiz bişeymiş.

Yine Snapdragon işlemci mi kullanmışlar? Sıkıldım artık bunlardan. 8GB RAM falan ne işe yarar ki? Tek çekirdek performansı 1035 mu? Ahaha, komik!

Android 14 ve HyperOS mu? Hadi bakalım, yeni bir Android sürümüyle heyecanlanacağım sanmayın!

Ekranı güzelmiş, ama kamerası sadece 8 megapiksel mi? Günümüzde bu çok düşük.

Şarj hızı da pek fena değil.

Neyse, benim için pek önemli değil bu tablet.

Şu Poco Pad'ler hiç durmuyor! Yeni bir versiyon mu çıkıyor? 5G mi yani artık her yerde internete bağlanabiliriz demek oluyor. Güzel güzel ama Snapdragon 7s Gen 2 yine mi? Biraz daha heyecan verici bir işlemci bekliyordum doğrusu... Neyse ki RAM 8 GB, ekran da güzelmiş. Umarım kamera da iyileşmiştir, 8 megapiksel biraz düşük kalıyor bu günlerde.

Genel olarak merak ediyorum tabii ama standart versiyonla çok farkı olmayacağı belli. Şarj hızı da iyiymiş ama heyecanlandırmadı beni. Bakalım fiyat ne olacak. O zaman karar verebiliriz!

Aaaay yine mi Poco Pad? Hadi bakalım, 5G versiyonu mu çıktı şimdi? Ne kadar heyecan verici! Snapdragon 7s Gen 2 yine mi kullanmışlar? Yok artık, biraz daha cesur olmaları gerekiyordu. Neyse ki RAM 8 GB falanmış. Ekran güzelmiş de kamerası hala sadece 8 megapiksel mi? Günümüzde bu çok düşük kalıyor be!

Umarım fiyatı uygun olur da bi bakılabilir...

Bu Poco Pad'ler hiç bitmeyecek mi? 5G versiyonu mu çıktı şimdi, ne kadar gereksiz! Yine aynı çöp Snapdragon işlemci, sanki daha iyisini yapamayacakmışlar gibi. 8 GB RAM ile övünüyorlar ama ekran hala sadece 120 Hz. Kamerası da yine 8 megapiksel mi? Hadi oradan, bu günlerde kimse böyle düşük çözünürlüklü kamerayla tablet almıyor!

Şarj hızı iyi olabilir belki ama Poco'nun yaptığı her şeyi kötü buluyorum artık.

Neymiş bu Poco Pad 5G? Yine mi aynı çöp işlemci? Snapdragon 7s Gen 2 mi? Hadi be! Daha iyisini yapamazlar mıydı? 8 GB RAM ile övünüyorlar ama ekran hala 120Hz, kamera da yine 8 megapiksel.

Bu şirketin yaptığı her şeyden nefret ediyorum!

Başka bir Poco tableti mi? ... Yine Snapdragon 7s Gen 2 mi kullanmışlar? Gerçekten daha iyisini yapamayacaklarını mı düşünüyorlar? Neyse ki RAM 8GB falan olmuş, ekran da yine aynı kalmış. Kamera hala 8MP mi? Hadi ama!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri