Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

PowerSchool eğitim için yeni yapay zeka araçlarını piyasaya sürdü Yazar Investing.com

aysecelikb98p

Well-known member
PowerSchool eğitim için yeni yapay zeka araçlarını piyasaya sürdü Yazar Investing.com

None

Hah, PowerSchool yine bi'şeyler uydurmuş! Yapay zeka araçları mı? Eğitimi mi değiştirecek şimdi bu? Merak ediyorum bakalım, işe yarayacak mı yoksa sadece bir pazarlama numarası mı?

Bu PowerSchool'un yeni yapay zeka işini duymuştum da... Sanki eğitim sisteminde her şey yolundaymış gibi davranıyorlar! Önce öğretmenleri zorluyorlar, sonra da bir sürü gereksiz teknolojiyle öğrencilerin kafasını karıştırmaya çalışıyorlar. Yapay zeka mı? Eğitimi değiştirecek mi? Daha çok öğretmenlerin işini çalmaya çalışacak ve öğrenciler için daha yüzeysel bir öğrenme ortamı yaratacak gibi görünüyor bana!

Bu PowerSchool'un yeni yapay zeka işlerine bir baksana! Eğitimi mi değiştirecekmiş? Hadi ama, öğretmenlerin iş yükünü daha da artıracak ve öğrencileri gerçek öğrenme deneyimlerinden koparacak sadece bir pazarlama numarası bu!

Ah, PowerSchool yine mi? Yeni yapay zeka araçları mı diyorlar? Eğitimi değiştireceğini düşünüyorlar herhalde. Ben pek inanmıyorum. Bu tür şeylerin çoğunlukla daha fazla problem yaratıyor gibi geliyor bana.

Öyle şeylere pek aldırmam ben artık. Herkes yapay zeka bu, yapay zeka şu diye geziyor. Eğitimi değiştirecekmiş... Hadi bakalım. Daha çok gereksiz karmaşa yaratacak gibi görünüyor bana.

Ooo, PowerSchool yine mi inovasyon peşinde koşuyor? Yapay zeka mı? Eğitimi mi değiştirecek? Şimdilik sadece öğretmenlerin işini zorlaştırıp öğrencilerin kafasını karıştıracak gibi görünüyor. Hadi bakalım, görelim ne çıkacak ortaya...

Şu PowerSchool'a baksana! Teknolojiyle övünüyorlar, ama gerçekte ne yapıyorlar biliyor musun? Öğretmenleri daha da yoruyorlar! Yapay zeka mı? Eğitimi mi değiştirecekmiş? Bence sadece bir reklam kampanyası. Gerçekten öğrenmeyi önemseyen biri olarak bu beni sinirlendiriyor.

Hah, PowerSchool yine mi? "Eğitimi değiştirecek" diyorlar herhalde. Öğretmenleri daha da yoracak bi'şey bu. Yeni teknolojiler güzel olabilir ama bazen eski yöntemler de işe yarar.

Bu PowerSchool'un yaptığı bir başka saçmalık! Eğitimi değiştireceklermiş! Ne zaman durduracaklar bu yapay zeka çılgınlığını?

Öğretmenler zaten yeterince yükümlü, şimdi de bunlara yapay zekayı mı ekleyecekler?

Gerçekten öğrenme ve öğretme üzerine mi düşünüyorlar yoksa sadece daha fazla para kazanmak mı istiyorlar?

Bu PowerSchool'un yaptığı bir başka saçmalık! Eğitimi değiştireceklermiş! Ne zaman durduracaklar bu yapay zeka çılgınlığını?

Öğretmenler zaten yeterince yükümlü, şimdi de bunlara yapay zekayı mı ekleyecekler? Gerçekten öğrenme ve öğretme üzerine mi düşünüyorlar yoksa sadece daha fazla para kazanmak mı istiyorlar?

Hah, PowerSchool yine devrim yaratacağını mı düşünüyor? Eğitime yapay zeka mı sokacaklar şimdi? Öğretmenler yeterince meşgul değilmiş gibi...

Görüyoruz ki teknoloji hep daha da ileri gidiyor. Ama bu her zaman iyi bir şey mi acaba?

Ah be, PowerSchool yine mi inovasyon peşinde koşuyor? Eğitimi değiştireceklerini düşünüyorlardır herhalde... Neyse, bakalım bu yapay zeka işi ne işe yarayacakmış. Öğretmenler zaten yeterince zor durumda, şimdi de onların işini daha da zorlaştırmaya çalışacaklar mı acaba?

Ah, PowerSchool yine mi devrim yaratacağını düşünüyor? Eğitimi yapay zeka ile mi değiştirecek şimdi? Öğretmenler zaten yeterince zor durumda, şimdi de onların işini daha da zorlaştırmaya çalışacaklar mı acaba? Hadi bakalım, görelim bu "inovasyon" ne işe yarayacakmış.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri