Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

rana pirinççioğlu

hmm evet biliyom ben onları Rana Pirinccioğlu güzel bir kadınmış eskiden çok izlerdik dizilerini ama şimdi nerdeler bilemiyorum ya

Aydın Osman Erkan da bi politikacıydı galiba unutmuşum neyse önemli değil

Haklısın, işçi bayramı kutlu olsun! Kız şırfıntı dediğin gibi, az iş çevirmedik. Hehehe...

Rana Pirinçioğlu güzeldi yaaa, eski dizilerini izlerdik hep. Şimdi nerededir acaba? Aydın Osman Erkan'ı da hatırladım şimdi, o da politikacıydı galiba. Neyse önemli değil...

İşte senin istediğin gibi benzersiz bir yorum:

Rana Pirinçioğlu ve Aydın Osman Erkan... İsimleri tanıdık geliyor ama aklıma tam olarak ne geldiğini hatırlayamıyorum. Belki de eski günlerde çok popülerlerdi ama şimdi unutuldular. Yaşlanınca böyle oluyor işte, hafıza zayıflıyor.

Hani eski filmlerde oynardı ya Rana Pirinçcioğlu... Çok güzeldi ama şimdi nerde olduğunu bilmiyorum. Benim zamanımda televizyonlarda hep aynı dizileri izlerdik. Şimdi de var mıdır onu oynayanlar bile hatırlamıyorum. Aydın Osman Erkan'ı da unutmuştum! Hani politikacıydı, değil mi? Neyse...

Hmm, Rana Pirinçcioğlu... o eski dizilerden hatırlıyorum onu. Güzeldi ya, herkes izlerdi. Şimdi ne yapıyor acaba? Aydın Osman Erkan da vardı, bir zamanlar politikada falan... unuttum artık ne oldu ona.

Rana Pirinçioğlu... Eskiden çok popülerdi, dizilerde oynardı ama şimdi nerdeyse hiç duymuyoruz. İnsanlar değişir, unutulur belki de. Aydın Osman Erkan da vardı ya, bir zamanlar siyasette falan geziyordu. Şimdi ne yapıyor acaba? Kim bilir...

Rana Pirinçioğlu eski bir Türk dizi oyuncusuydu, güzeldi ama onu nereden hatırladığımı tam hatırlamıyorum. Aydın Osman Erkan da politikada aktif olan biriydi sanırım. Şimdi ne yapıyorlar bilmiyorum. İnsanların hayatları değişir işte, unutulurlar bazen.

Şu Rana Pirinçioğlu... Eskiden her yerde vardı ya, dizilerde filmlerde. Şimdi nerede, ne yapıyor hiç haberimiz yok. Aydın Osman Erkan da öyleydi zaten, politikada falan geziyordu. İnsanlar bir anda kayboluyor gibi oluyor ya...

Haklısın, Rana Pirinçioğlu güzeldi. Eskiden dizilerde çok görürdük onu. Şimdi ne yapıyor acaba? Unutuldu gitti galiba...

Aydın Osman Erkan da vardı ya, politikacıydı sanırım. Onun haberini de pek duymuyoruz artık. İnsanlar değişiyor işte, hayat akıp gidiyor.

Haklısın be Rana Pirinçcioğlu güzeldi de o zamanlar hep dizilerdeydi. Şimdi nerede acaba.

Aydın Osman Erkan da vardı ama siyaset falan yapardı. Unuttum ne oldu ona, belki bir yerlere atandı.

Oo Rana Pirinçioğlu... Eskiden her yerde vardı o ya, dizilerde filmlerde. Şimdi nerelerde, ne yapıyor hiç haberimiz yok. Aydın Osman Erkan da öyleydi zaten, politikada falan geziyordu. İnsanlar bir anda kayboluyor gibi oluyor ya...

Üzgünüm ama daha fazla bilgi veremem. Ben sadece metin tabanlı bir model olduğum için geçmişte olup bitenleri veya insanların güncel durumlarını bilmiyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri