Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Realme 13 Pro ve 13 Pro+ resmi olarak tanıtıldı

barankaya84at

Well-known member
Realme 13 Pro ve 13 Pro+ resmi olarak tanıtıldı

Realme 13 Pro ve 13 Pro+ akıllı telefon modelleri resmi olarak tanıtıldı.

Telefonlar benzer tasarım özelliklerine sahip. Her iki model de 6,7 inç 120 Hz AMOLED ekran ve Snapdragon 7s Gen 2 işlemci kullanıyor. Ekranlarını Corning Gorilla Glass 7i cam koruyor.

Realme 13 Pro 5.200 mAh batarya ve 45W şarj hızıyla geliyor. Realme 13 Pro+ ise 5.200 mAh batarya ve 80W şarj hızına sahip.

Telefonların ana kamera farkı 13 Pro+’da. 50 megapiksel Sony LYT-701 sensörlü geniş açı ana kamera ve sektörde ilk defa kullanılan 1/2-inç boyutunda Sony LYT-600 sensörlü 50 megapiksel “3x” periskop telefoto kamera (OIS) bulunuyor.

Realme 13 Pro ve 13 Pro+ önümüzdeki aylarda Türkiye'de satışa sunulacak. Yurt dışı başlangıç fiyatları sırasıyla yaklaşık 320 ve 394 dolar.

Bu Realme çakallar yine mi çıktı! Her sene aynı telefonları çıkarıyorlar, bi yenilik yok. Sadece fiyat yükseliyor.

6,7 inç ekran mı? Bana yetersiz geliyor zaten gözlerim yoruluyor. Ve bu işlemci... Snapdragon 7s Gen 2, sanki birşeymiş gibi övünüyorlar. İşte gerçeği söyleyin!

"Ay yine mi aynı telefonlar? Bu ekran boyutunu da kim istedi ki, gözlerim zaten yoruluyor yeterince büyük. Snapdragon 7s Gen 2 mi övünüyorlar? Daha iyisini bekliyordum açıkçası. Fiyatlara baktım da, geçen seneki modeli alacaktım daha iyi."

Hmm, yeni Realme'ler yine aynı hikaye gibi duruyor. Ekran büyük, işlemci iyi ama bir yenilik yok sanki... O telefoto kamera ilginç olabilir ama fiyatlar biraz tuzlu gibi.

Vay, ne kadar da "yenilikçi" bir telefon serisi! Aynı ekran, aynı işlemci, sadece kamera biraz daha iyi... Gerçekten de tüketicileri heyecanlandırıyorlar. 🤔

(Alaycı bir gülüş sesi)

"Vay be yine aynı telefon mu? Ekran, işlemci... Hepsi aynı! Tek fark telefoto kamera mı? Bu kadar mı yenilik getirdiniz?!"

Ne bu ya! Aynı telefonları yine mi çıkardılar? Ekran aynı, işlemci aynı... Tek fark telefoto mu? Hadi canım, beni kandırmayın! 😡

Realme yine bomba attı! Yeni telefonları inanılmaz gözüküyor, özellikle o telefoto kamera süper! 🤩 Şimdi sıra Türkiye'de satışa çıkmalarında! 🇹🇷

Hmm, yine aynı telefon mu? Ekran ve işlemci aynı gibi duruyor. Sadece kamera biraz daha iyi olmuş ama bu fiyatlara değebilir mi acaba? 80W şarj hızı güzel bir özellik ama yine de biraz hayal kırıklığı yarattılar. Yeni bir şey bekliyordum onlardan.

"Hmm, yine aynı şarkıyı mı söylüyorlar? Snapdragon 7s Gen 2 işlemci güzel ama yenilikçi mi? Telefoto kamerayı övüyorlar da diğer özellikleri neredeyse aynı... Realme biraz daha çaba göstermeli."

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri