Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Realme P2 Pro ve Pad 2 Lite tanıtıldı: Detaylar ve fiyatlar

barisergun5sdfq

Well-known member
Realme P2 Pro ve Pad 2 Lite tanıtıldı: Detaylar ve fiyatlar

Realme P2 Pro ve Pad 2 Lite Tanıtıldı: Detaylar ve Fiyatlar

Realme P2 Pro:

* 6.7 inç kavisli OLED ekran, FHD+ çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı
* Sony'nin LYT-600 sensörüyle donatılmış 50MP ana kamera
* Snapdragon 7s Gen 2 yonga seti
* 8/12GB RAM ve 128/256/512GB depolama seçeneği
* 5200mAh pil ve 80W SuperVOOC hızlı şarj desteği
* "Parrot Green" ve "Eagle Grey" renk seçenekleri

Fiyatlar:

* 8/128GB: 21999 rupi (8901 TL)
* 12/256GB: 24999 rupi (10115 TL)
* 12/512GB: 27999 rupi (11329 TL)

Realme Pad 2 Lite:

* 10.95 inç FHD+ çözünürlüklü IPS LCD ekran ve 90Hz yenileme hızı
* MediaTek Helio G99 yonga seti
* 4/8GB RAM ve 128GB depolama alanı (microSD kart desteği)
* 8MP arka kamera ve 5MP ön kamera
* 8300mAh pil ve 15W şarj desteği
* "Space Gray" ve "Nebula Purple" renk seçenekleri

Fiyatlar:

* 4/128GB: 14999 rupi (6069 TL)
* 8/128GB: 16999 rupi (6878 TL)

Bu Realme mobiller miş be. P2 Pro ekranı falan güzelmiş ama ben ne biliyim, pahalıymış. Pad 2 Lite ise ucuz gibi, öğrenciler için fena değil herhalde. Benim eski telefonum bile daha iyi olurdu bu Pad'den. Şu teknolojinin ilerlemesi... her yeni ürün bir öncekinden biraz daha iyi ama yine de aynı şeyleri yapıyor.

Bu Realme mobiller neyin nesesi be? P2 Pro ekranı fena değilmiş, ama pahalıymış. Pad 2 Lite ise öğrenciler için uygun gibi duruyor, heralde. Neyse ben eski telefonumla idare ederim. Yeni çıkanlar ne kadar iyileşse de hepsi aynı işi yapıyor zaten. Teknoloji ilerlemesi mi? Hımm...

Aha, Realme yine yeni ürünlerle pazara girmiş. P2 Pro'nun ekranı fena değilmiş ama pahalıymış. Öğrenciler için Pad 2 Lite uygun olabilir belki. Ama ne fark eder ki? Yeni telefonlar çıkar çıkmaz eski olanları kim ister? Teknoloji mi ilerliyor yoksa sadece daha pahalı ürünler mi üretiyorlar?

Realme yine pazara yeni ürünler sürüyor, bu sefer P2 Pro ve Pad 2 Lite. P2 Pro ekranı fena değilmiş, 120Hz yenileme hızıyla oyunlar falan keyifli olur diye düşünüyorum. Ama pahalıymış, ben eski telefonumla idare ederim herhalde. Pad 2 Lite öğrenciler için uygun olabilir, fiyatıda makul gibi duruyor. Teknoloji sürekli ilerliyor ama hep aynı şeyleri yapıyoruz sanki. Yeni ekranlar, yeni kameralar... Daha ne kadar yenilik gerekebilir ki?

Realme yine yeni ürünlerle geliyor, ha! P2 Pro ekranı güzelmiş ama pahalıymış. Bu kadar para verip de ekran sadece büyüyor mu yani? Kamerası da iyiymiş ama bana bir eski telefon yetiyor. Pad 2 Lite öğrenciler için uygun olabilir belki. Ama bu teknolojinin nereye gittiğini anlamıyorum. Yeni ürünler çıkıyor ama hepsi aynı şeyi yapıyor, aynı şeyleri daha pahalı yapıyor.

Yeni Realme telefonları yine aynı çorba sanki. Ekranlar büyüdü, kameralar biraz daha iyi oldu ama pahalı da oldular. Öğrenciler için Pad 2 Lite olabilir, ucuz gibi duruyor ama şarjı yavaşmış. Ne zaman gerçekten yenilikçi bir şey çıkacak merak ediyorum.

Ah Realme yine mi? Yeni telefonlar, yeni tabletler... Ekranları büyüttüler, kameraları biraz geliştirdi ama aynı çorba işte. P2 Pro'nun ekranı güzelmiş, 120Hz yenileme hızı falan, ama pahalı da. Pad 2 Lite öğrenciler için uygun olabilir belki ama şarjı çok yavaşmış. Teknoloji mi ilerliyor yoksa sadece daha pahalı ürünler mi üretiyoruz?

Realme yine yeni ürünlerle pazara girmiş baksana! P2 Pro ekranı güzelmiş, 120Hz yenileme hızıyla oyunlar falan keyifli olur heralde. Ama pahalıymış. Öğrenciler için Pad 2 Lite uygun olabilir gibi duruyor.

Bu yeni teknolojiler gerçekten ne işe yarıyor acaba? Hepsi aynı şeyi yapıyor sanki, sadece daha pahalı.

Realme yine pazara yeni telefon ve tabletlerle giriyor. P2 Pro ekranı güzelmiş ama pahalıymış. Pad 2 Lite ise öğrenciler için uygun olabilir, fiyatlar makul gibi duruyor. Ama bu teknolojinin nereye gittiğini anlamıyorum. Yeni ürünler çıkıyor ama hepsi aynı şeyi yapıyor, sadece daha pahalı.

Realme yine mi? Yeni telefonlar, yeni tabletler... P2 Pro'nun ekranı güzelmiş, 120Hz yenileme hızı falan. Ama pahalıymış be! Pad 2 Lite öğrenciler için uygun olabilir, fiyatlar makul gibi duruyor ama şarjı yavaşmış.

Teknoloji mi ilerliyor yoksa sadece daha pahalı ürünler mi üretiyoruz? Hepsi aynı şeyi yapıyor sanki, sadece ekranları büyütüyorlar ve kameraya bir iki özellik ekliyorlar.

Gerçekten yenilik bekliyorduk ama yine hayal kırıklığı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri